jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Listopadowa

Miasto: Łódź
Dzielnica: Widzew
Adres: Ul. Listopadowa 60
Kod pocztowy: 92-006
Email: mieszkania( at )ezbud.pl
Telefon: 447233094
Telefon/Fax: 667300710
Www: osiedle-listopadowa.pl
Developer: Ezbud
Ilość mieszkań: 132
Wielkość mieszkań: 38 m² - 124 m²
Oddane do użytku: 2014

Opis osiedla

Osiedle Listopadowa w Łodzi to idealne miejsce dla przyszłych młodych mieszkańców i rodzin z dziećmi. Doskonale zlokalizowane, w centrum miasta, bliskość placówek użyteczności publicznej, oświatowych oraz plac zabaw dla dzieci w osiedlu stwarza idealne warunki do zamieszkania. To kompleks sześciu kameralnych budynków wielorodzinnych (2 klatkowych) położony w spokojnej dzielnicy STOKI przy ul. Listopadowej 60 na południowej stronie stoku z pięknym widokiem na panoramę Łodzi. Doskonale skomunikowany z centrum miasta, w pobliżu sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Budynki zaprojektowano w technologii tradycyjnej jako 4 kondygnacyjne (3 kondygnacje nadziemne). W budynkach wydzielone zostaną łącznie 132 lokale mieszkalne. Na terenie zieleni od strony południowej powstanie plac zabaw dla dzieci.

Lokale mieszkalne mają zróżnicowaną powierzchnię od 38,8 m² do 124 m². Istnieje możliwość łączenia mieszkań w większe metraże na etapie budowy budynków. Lokale mieszkalne w budynkach wyposażone będą w c.o. z własnej kotłowni gazowej, wodę, prąd i gaz z sieci miejskich. Każde z mieszkań posiada balkon z wystawką na stronę południową. Niektóre mieszkania posiadają 2 balkony. Istnieje możliwość zakupu wykończonego mieszkania ,,pod klucz”.

Opinie o osiedlu Listopadowa

Ocena osiedla 4 / 5 zebrana na podstawie 6 opinii
Jakość:
4.4 / 5
Okolica:
3.8 / 5
Lokalizacja:
3.8 / 5
Tomasz W.
Ocena: 3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Miło widzieć dobre opinie o lokalizacji (szczególnie dla dzieci) ponieważ kupiliśmy mieszkanie tuż obok - natura park. liczymy na to, że nasz developer będzie równie rzetelny.
Ewelina
Ocena: 3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Super osiedle warte godnego polecenia cisza spokój i zdała od miasta :-)
Ptr
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Wczoraj zdit wylał asfalt na listopadowej. teraz dojazd jest super. w 2016 będzie zmiana studium planu a potem tylko krok do zmiany planu. zadnej drogi przez osiedle nie będzie, mieszkania sprzedają się świetnie.
Teofilak
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Świetna lokalizacja , zdrowe środowisko , spokojna okolica , dobra jakość wykonania , niskie koszty eksploatacji
ja
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Mieszkam na tym osiedlu od początku grudnia zeszłego roku i jestem bardzo zadowolona, również z jakości wykonania. okolica jest urokliwa. doskonałe miejsce dla dzieci. połączenia autobusowe ( ja jeżdżę często autobusami) bezproblemowe. a i sąsiedztwo w porządku. cisza, spokój, za ogrodzeniem pasące się kuce:) czasami wydaje mi się że te negatywne opinie nie są pisane przez mieszkańców naszego osiedla, tylko tych co albo nie chcą mieć , jak by nie było blokowiska, obok swojego domku jednorodzinnego albo poprostu ci którzy nie mają kasy na inwestycje we własne ciche m. jednych i drugich pozdrawiam! i wyluzujcie:)
Axr
Ocena: 2
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Niedługo przez środek osiedla będzie przechodziła droga zbiorcza... w miejscu miejsc parkingowych :|
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?