jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Ogród I i II faza inwestycji

Miasto: Gliwice
Dzielnica: Stare Gliwice
Adres: Ul. Kozielska 130B-C
Kod pocztowy: 44-121
Email: radan( at )radan.com.pl
Telefon: 323380845
Telefon/Fax: 609537141
Www: www.radan.com.pl
Developer: Radan
Ilość mieszkań: 98
Orientacyjne ceny: 354 - 511 PLN
Wielkość mieszkań: 73 m² - 188 m²
Oddane do użytku: 2011

Opis osiedla

Osiedle Ogród w Gliwicach to bardzo eleganckie i komfortowe osiedle, z nowoczesnymi budynkami, mieszkaniami, pełne zieleni. Osiedle jest ogrodzone, a więc spełnia warunki bezpieczeństwa.
Ponadto dogodna lokalizacja osiedla, dobra komunikacja sprawiają, że Osiedle Ogród jest warte zainteresowania. Osiedle Ogród to komfortowe i niepowtarzalne osiedle realizowane w zielonej części miasta u zbiegu ulic Kozielskiej i Łabędzkiej w Gliwicach przeznaczone dla tych którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania, komfort i bezpieczeństwo.
W I i II fazie inwestycji zrealizowanych zostało 5 budynków tj; 4 budynki trzykondygnacyjnych mieszczące po 12 mieszkań w każdym oraz 1 budynek pięciokondygnacyjny - 2 klatkowy mieszczący po 30 i 20 mieszkań w klatce. Aktualnie oferta obejmuje mieszkania 3, 4 i 5 pokojowe o zróżnicowanej powierzchni tj; 73m², 77m², 85m², 92m², 105m² oraz 188m².
W III fazie inwestycji zrealizowany zostanie budynek 8 kondygnacyjny mieszczący 31 mieszkań o powierzchniach 38m² i 53m². Klientom zainteresowanych większym apartamentem proponujemy połączenie mieszkań według ich potrzeb, maksymalnie do powierzchni 190m².
Każdy budynek posiada cichobieżną windę, a w części podziemnej miejsca parkingowe oraz pomieszczenia gospodarcze.
Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja, która daje możliwość pełnego i bezpośredniego dostępu do rozbudowanej infrastruktury oraz kluczowych arterii komunikacyjnych, a jednocześnie bliskości terenów zielonych.
Wszystkie te aspekty sprawiają iż Osiedle Ogród jest idealne zarówno dla ludzi aktywnych zawodowo jak i dla tych którzy cenią swój czas. Na uwagę również zasługuje fakt, iż osiedle w pełni zostało przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Do wykończenia budynków użyliśmy naturalnych materiałów takich jak; granit przy wjazdach do garaży, drewno olchowe na elewacji oraz drewniane żaluzje przesuwne zamontowane na balkonach, które są dodatkowym elementem ozdobnym budynków, jednocześnie spełniających swoją podstawową funkcję. Z dużą uwagą i starannością wykonaliśmy zagospodarowanie terenu gdzie elewacja budynków idealnie wkomponowana jest w otaczającą osiedle przyrodę oraz idealnie harmonizuje się z zaprojektowaną zielenią.

Istnieje możliwość łączenia mieszkań w poziomie oraz wykończenie mieszkań pod klucz przez poleconych architektów wnętrz.
W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców osiedle docelowo zostanie zamknięte.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?