jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Promienna II

Miasto: Marki
Dzielnica: Marki
Adres: Ul. Promienna
Kod pocztowy: 05-270
Email: biuro( at )mazoviadevelopment.pl
Telefon: 222425931
Telefon/Fax: 222425932
Www: www.mazoviadevelopment.pl
Developer: Mazovia Development, sp. z o.o.
Ilość mieszkań: 70
Ilość miejsc postojowych: 82
Orientacyjne ceny: 179 - 321 PLN
Wielkość mieszkań: 33 m² - 67 m²
Oddane do użytku: 2014
Zarejestrowanych mieszkańców: 6

Opis osiedla

„Osiedle Promienna II” to Zespół Budynków Wielorodzinnych przy ulicy Promiennej w Markach.(Inwestycja Mazovia Development Sp. z o.o. w realizacji). Standardowe metraże, dogodny rozkład pomieszczeń w mieszkaniach, spora ilość miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie, dogodna lokalizacja osiedla - to najważniejsze cechy tej inwestycji. Jednym z wielu atutów osiedla jest niska, kameralna zabudowa trzykondygnacyjna nadziemna (parter, I piętro, II piętro) z podziemnym jednopoziomowym garażem, składająca się z dwóch budynków wielorodzinnych (Zadanie Inwestycyjne I - budynek A i Zadanie Inwestycyjne II - budynek B) o funkcjonalnej i przyjemnej/nowoczesnej architekturze, zaprojektowanej w formie spójnej bryły znajdującej się na ogrodzonym terenie. W samym „sercu” osiedla znajdzie się plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Całość otoczona jest przez wspaniałą przyrodę: zielone łąki, krzewy i samosiewne drzewa różnej wielkości.

Na osiedlu znajdować się będzie w sumie:

- 70 lokali mieszkalnych (budynek A – 26 lokali, budynek B - 44 lokale);

- 82 miejsca parkingowe (39 miejsc parkingowych zewnętrznych i 43 miejsca garażowe). Bogata oferta funkcjonalnych, pełnych słońca, małych, atrakcyjnych mieszkań 2 lub 3 pokojowych z aneksem kuchennym i balkonem, waha się od 33 m² do 67 m² powierzchni użytkowej. Dodatkowo dla komfortu mieszkańców zaprojektowano podziemny garaż wraz z miejscami garażowymi (w budynku A - 14 miejsc, w budynku B – 29 miejsc), oraz komórki lokatorskie rozmieszczone na każdej kondygnacji, począwszy od garażu aż po II piętro (łącznie 40 komórek lokatorskich w budynku A i B).

Materiały budowlane i elewacja:

Budynki budowane będą w technologii tradycyjnej . Dach w postaci stropodachu odwróconego ze spadkiem²% w stronę środka, odwodniony poprzez wpusty dachowe grawitacyjne. Ściany zewnętrzne wykonane będą z materiałów ceramicznych , ocieplane styropianem oraz tynkiem cienkowarstwowym, mineralnym o drobnym uziarnieniu.

Ściany wewnętrzne mieszkań pokryte będą tynkiem gipsowym z malowaniem jednokrotnym. Posadzka cementowa, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, parapety wewnętrzne konglomerat, okna PCV w kolorystyce współgrającej z całością obiektu oraz parapety zewnętrzne blaszane. Balkony wykończone gresem z balustradami ze stali nierdzewnej z wypełnieniem.

Każdy z projektowanych budynków będzie posiadał własne niezależne klatki schodowe z dostępem do lokali mieszkalnych, komórek oraz bezpośrednio z nich do garażu podziemnego.

Instalacje:

Budynki będą wyposażone w instalacje: elektryczną, gazową (bez kuchni), wodną, kanalizacyjną, domofonową (z domofonem), telewizyjną, odgromową, wentylacyjną (w mieszkaniach wentylacja grawitacyjna, w garażu wentylacja mechaniczna nawiewowo-wywiewna).

Budynki będą miały wspólną kotłownię gazową (c.o. i ciepłej wody) umiejscowioną na ostatniej kondygnacji budynku A, obsługującą oba budynki. W każdym zaś z mieszkań zainstalowane będą grzejniki panelowe.

Zagospodarowanie terenu:

Osiedle wzdłuż granicy działki będzie ogrodzone wraz z dwiema bramami wjazdowymi (wyposażonymi w siłowniki). Teren osiedla będzie oświetlony wraz z pełnym zagospodarowaniem: podjazdami, chodnikami, miejscami parkingowymi - wykonanymi z kostki betonowej.

Osiedle będzie posiadało pomieszczenie do gromadzenia odpadów stałych, przyłącza gazowe, wodociągowe, elektroenergetyczne oraz miejską kanalizację. Budynki wraz z terenem będą posiadały kanalizację deszczową.

Na terenie inwestycji planuje się zagospodarowanie przestrzeni zielonej w postaci traw, niskich drzew i krzewów współgrających z całym otoczeniem.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach planowany jest atrakcyjny, a co najważniejsze bezpieczny plac zabaw, który pozwoli mile spędzić czas.

Lokalizacja:

„Osiedle Promienna II” – Zespół Budynków Wielorodzinnych znajduje się w „centralnej” części Marek. Usytuowane jest między terenami zabudowanymi budynkami jednorodzinnymi, a otoczeniem zieleni, drzew i krzewów. Dogodna lokalizacja pozwala łatwo i szybko dojechać do Warszawy, zarówno komunikacją miejską jak również własnym samochodem.

W promieniu 1 km od osiedla znajdują się: przedszkola, szkoły, banki, ośrodki zdrowia, apteki, Urząd Miasta Marki, Kościół itp.. Nieopodal znajdują się niewielkie sklepy spożywcze ułatwiające codzienne zakupy, a oddalone dalej centra handlowe M1, Targówek pozwalają na szybkie załatwienie niezbędnych spraw.

Bez wątpienia atutem osiedla jest bliskość terenów zielonych (w tym lasów) zachęcających do aktywnego wypoczynku na łonie natury wraz z najbliższymi, z dala od zgiełku „wielkiego miasta”. Tereny zielone kusić będą entuzjastów wycieczek rowerowych, joggingu, spacerów, a cicha, spokojna okolica doskonale wpłynie na dobry humor i samopoczucie.

„Osiedle Promienna II” – Zespół Budynków Wielorodzinnych to doskonały wybór dla wszystkich ludzi niezależnie od wieku, chcących pogodzić życie zawodowe z odpoczynkiem.

Nie zwlekaj! Już dziś skontaktuj się z biurem sprzedaży, aby skorzystać z naszej oferty i zamieszkać w Swoim pierwszym własnym „M”!

Opinie o osiedlu Promienna II

Ocena osiedla 5 / 5 zebrana na podstawie 5 opinii
Jakość:
5 / 5
Okolica:
5 / 5
Lokalizacja:
5 / 5
Anna
Ocena: 3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Firma mazowia to bardzo zly wybor. malo rzetelna firma, brak szacunku do ludzi. warto popytac tych co tam mieszkaja. ja mieszkam i mam dość.
tutejszy
Ocena: 4.3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Opłaty czynsz to grosze. natomiast sporo niedoróbek po czterech latach nie dokończone, ogrodzenie po roku zardzewiało developer pomalował chyba w nocy po ciemku bo każdy mazaj widać i różne kolory oczywiście znów zardzewiałe, większy deszcz studzienki "wywala" raz zalany garaż, tacy inżynierowie developera... budynek cóż tu przecieka tam pęka, niedoróbek pełno wykończenie skrzynek liczników w stylu przedszkolaka;) ściany pękają często, podłogi opadają, tak opadają nie wiedzieć czemu.. zdarzają się popękane płytki na klatce na podłodze bo podłoga "chodzi"... można by długo jeszcze wymieniać wady. po za tym osiedle ogólnie fajne w dobrym cichym miejscu nie daleko do sklepów komunikacji autem blisko obwodnica i okno na świat w 3 km i praktycznie wszystkie sklepy molochy.. wygląd osiedla w miarę nowoczesny choć bez przesady fajny projekt mieszkania praktyczne, ale wykonanie niestety. oczywiście developer głuchy na wszelkie reklamacje tak było od początki i jest dalej, udaje buraka i chyba ślepy że nic nie widzi żadnych wad.. odstaje to od prawdziwych inwestycji w warszawie, bądźmy szczerzy
Mieszkaniec
Ocena: 2.3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Zgadzam się całkowicie z opinią poprzednika. największy minus to głośne mieszkania, słychać wszystko co się dzieje za ścianą: rozmowy, kichnięcie, za przeproszeniem pierdnięcie, o krokach, tv czy jakimś innym nagłośnieniu to w ogóle nie co wspominać. jeżeli jakimś cudem ktoś trafi na spokojnych i normalnych sąsiadów to da się wytrzymać, w innym wypadku dramat, człowiek jest permanentnie rozdrażniony. zarządzanie wspólnoty na niskim poziomie, nawet drobne spraw, jak instalacja tak skomplikowanego urządzenia jak samodomykacz furtki, muszą czekać po kilka miesięcy na realizację. szczerze odradzam.
mieszkaniec
Ocena: 1
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Całkowicie odradzam. totalna fuszerka. przez ściany wszystko słychać. mnóstwo usterek - niemożliwych do naprawienia - bo deweloper zawsze umywa ręce. bardzo żałuję decyzji. nigdy nigdzie tak źle się nie mieszkało. klatki schodowe zaniedbane. ściany rozpulchnione. blok w środku wygląda jakby miał już z 15 lat. brak wind i podjazdów dla osób niepełnosprawnych. brak możliwości uzyskania czegokolwiek od dewelopera oraz zarządcy. garaż brudny, sprzątany raz na rok. całkowita pomyłka.
~gość
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Witam serdecznie, planuje zakup mieszkania na osiedlu promienna ii w markach ( mazovia development). chciałabym prosić tutaj obecnych przede wszystkim właścicieli/ użytkowników mieszkania na tym osiedlu czy polecacie państwo zakup mieszkania u tego dewelopera i w tej lokalizacji ? czy pojawiają się jakieś problemy/ usterki/ przecieki w mieszkaniach/ bloku? jak jest koszt czynszu? bardzo dziękuję za informację, każda opinia jest dla mnie cenna. nie chce żałować decyzji :) pozdrawiam, agnieszka
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?