jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Saska

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Praga-Południe
Adres: Saska Kępa
Email: sprzedaz@domdevelopment.com.pl
Telefon: 223516633
Telefon/Fax: 223516889
Www: więcej szczegółów
Developer: Dom Development SA
Ilość mieszkań: 1585
Ilość miejsc postojowych: 184
Orientacyjne ceny: 326 - 1 PLN
Oddane do użytku: oddano do użytku
Zarejestrowanych mieszkańców: 65

W odległości 350 metrów:

  • Przedszkole
  • Podstawówka
  • Bankomat
  • Restauracja
  • Basen
  • Fitness
  • Przystanek
  • Inne

Opis osiedla

Doskonała lokalizacja Osiedla Saska, bardzo dobre połączenie z centrum Warszawy, bliskość sklepów, punktów usługowych, placówek użyteczności publicznej, komfortowe mieszkania, wszystko to powoduje, że chce się tu mieszkać. Osiedle Saska zlokalizowane jest w historycznej części prawobrzeżnej Warszawy, przy ulicy Bora-Komorowskiego.

O wyjątkowości tej inwestycji świadczy posiadanie własnego lasu i sąsiedztwo Jeziorka Gocławskiego z alejkami spacerowymi.
Na osiedlu Saska znajdą się lokale o pełnej gamie metraży i funkcjonalnych rozkładach. Duże przeszklenia, niestandardowa wysokość lokali – 2,70 m – sprawiają, że mieszkania będą jeszcze bardziej przestronne i nasłonecznione. A wszystko to jest przykładem wysmakowanej, światowej architektury – nietuzinkowych, dopracowanych detali i najwyższej jakości wykonania. Niewątpliwym walorem inwestycji są niepowtarzalne widoki z okien: z jednej części inwestycji rozciągnie się ponad drzewami panorama Saskiej Kępy i warszawskiego centrum oraz stadionu narodowego , a z drugiej widok na urocze jezioro, zieleń ogródków działkowych i katedrę Św. Floriana. Dzięki wygodnemu położeniu mieszkańcy inwestycji będą mieć pełen dostęp do bogatej infrastruktury okolicy i najważniejszych szlaków komunikacyjnych. Bliskość Centrum Warszawy i jej najważniejszych punktów decydują o wysokim komforcie życia.

Terminy realizacji poszczególnych etapów inwestycji:
Saska I (budynki A, B, D) – gotowe do odbioru
Saska I (budynek C) – gotowe do odbioru

Saska II: Budynek K – termin zakończenia: lipiec 2012
Budynek J – termin zakończenia: październik 2012
Budynek I – termin zakończenia: grudzień 2012

Oferta dodatkowa Dom Development posiada w swojej strukturze własny Dział Doradztwa Kredytowego, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę pozwalającą na zakup wymarzonego mieszkania w inwestycji Saska, a także Dział Aranżacji Wnętrz posiadający w swojej ofercie 5 wyjątkowych programów wykończeniowych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?