jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Żyj Kolorowo

Miasto: Zabrze
Dzielnica: Centrum
Adres: Majnusza
Email: trojan.( at )trojan.katowice.pl
Telefon: 322068592
Telefon/Fax: 323222220
Www: www.trojan.katowice.pl
Developer: P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
Ilość mieszkań: 70
Orientacyjne ceny: 168 - 312 PLN
Wielkość mieszkań: 42 m² - 78 m²
Oddane do użytku: oddano do użytku

W odległości 350 metrów:

  • Przedszkole
  • Podstawówka
  • Gimnazjum
  • Przystanek
  • Przychodnia

Opis osiedla

Elegancja, nowoczesność, klasyka, najnowocześniejsze metody sztuki budowlanej, wykorzystanie materiałów najwyższej jakości to najważniejsze cechy inwestycji pod nazwą Żyj Kolorowo w Zabrzu.
Ciekawe mieszkania o funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń oraz dogodna lokalizacja to również ważne cechy osiedla. Osiedle mieszkaniowe „Żyj Kolorowo” to dwa nowoczesne budynki położone w Zabrzu przy ulicy Majnusza. W ich skład wchodzi łącznie 70 przestronnych mieszkań oraz 5 lokali usługowo-handlowych. Do ich budowy wykorzystano najlepsze materiały, które obecnie znajdują się na rynku.

Na 5-ciu kondygnacjach do dyspozycji klientów przygotowaliśmy mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o szerokiej gamie dostępnego metrażu mieszczącego się w zakresie od 42m² do 78m². Ich niezwykle przyjazna architektura sprawia, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie lokum. Na poziomie -1 pod każdym budynkiem przygotowaliśmy przestronną wielostanowiskową halę garażową, do której można zjechać dzięki dużej cichobieżnej windzie elektrycznej. Na parterze zaprojektowano zróżnicowaną część usługowo-handlową usytuowaną od strony ulicy Majnusza. Ponadto architektura kompleksu mieszkaniowego „Żyj Kolorowo” idealnie koresponduje z otaczającą go zielenią Parku Kościuszki.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?