jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Park Chojnów

Miasto: Góra Kalwaria
Dzielnica: Solec
Adres: Ul. Anyżkowa
Email: pp( at )pparchitekci.pl
Telefon: 227888845
Www: www.chojnowpark.pl
Developer: PłaskowickiPartnerzy Architekci
Ilość mieszkań: 27
Oddane do użytku: 0000-00-00

Opis osiedla

Park Chojnów to osiedle domów jednorodzinnych położonych nieopodal Parku Chojnickiego, niedaleko Konstancina -Jeziorna. Kameralność, wygoda, komfort, tereny zielone, cisza, spokój i czyste powietrze powodują, że jest to wyjątkowe i wspaniałe miejsce do zamieszkania. Park Chojnów - „Domy w cenie mieszkań”

Park Chojnów to osiedle 27 domów jednorodzinnych wybudowanych na przestronnych działkach w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Solec, 25 km od centrum Warszawy.

Nasza oferta adresowana jest do osób poszukujących nie tylko bezpieczeństwa, ale również intymności, kontaktu z przyrodą i naturą. Lokalizacja 3,5 km od centrum Konstancina słynącego z zamieszkujących tam przedstawicieli elit, pięknej architektury i licznych atrakcji rekreacyjno-uzdrowiskowych wzbogacona jest przez zaplecze jakie stanowią renomowane szkoły (m. in. Szkoła Amerykańska) oraz świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. W bliskim sąsiedztwie znajduje się stadnina koni i klub polo, a okoliczne lasy stanowią doskonale tereny do biegania, spacerów czy sezonowego grzybobrania.

Domy zostały zaprojektowane w klimacie nowoczesnego dworku polskiego. Osiedle jest w całości ogrodzone, a prywatności mieszkańców strzeże całodobowa ochrona. Z Warszawy do Solca można dojechać zarówno przez Konstancin jak i przez Piaseczno, a najbliższa stacja warszawskiego metra „Kabaty” jest w odległości 10km.

Nasza oferta to domy jednopiętrowe o powierzchniach 208 m², 240 m², 248 m² bądź 254 m², na działkach od 937 m² do 1.864 m². Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?