jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Plaza III

Miasto: Piaseczno
Adres: Ul. Puławska
Zarejestrowanych mieszkańców: 79

Opis osiedla

W doskonałej lokalizacji przy ul. Puławskiej w Piasecznie powstaje nowoczesny budynek mieszkalny, w którym znajdzie się jedynie 136 mieszkań. W sąsiedztwie znajdziecie Państwo największy w Polsce sportowy sklep Decathlon (50 m), Centrum Medyczne Puławska (200 m), centrum outletowe Fashion House (400 m), Auchan i Leroy Merlin (600 m). Przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy linii 727 i 709 dojeżdżających do stacji metra Wilanowska. Budynek posiada windy. Dla każdego mieszkania przewidzieliśmy miejsce w hali garażowej.

Inwestycja PLAZA to dwa nowoczesne, ośmiopiętrowe budynki zlokalizowane przy ulicy Puławskiej w Piasecznie. Główne atuty tej inwestycji zawierają się w trzech zasadniczych punktach:
§ doskonała komunikacja z Warszawą bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a z osiedlowego parkingu wyjeżdża się wprost na ulicę Puławską; dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 20 minut;
§ wysoki standard wykończenia; kamienna klatka schodowa z poręczą ze stali nierdzewnej oraz przestronną i cichą windą wprawi w podziw każdego z odwiedzających mieszkańców gościa;
§ różnorodność mieszkań; metraże znalazły się w przedziale od 37 do 74 m , a do największych mieszkań zaprojektowaliśmy tarasy mierzące od kilku do kilkudziesięciu metrów.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?