jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Pogodne

Miasto: Bielsko-Biała
Dzielnica: Złote Łany
Adres: Ul. Złotych Kłosów
Zarejestrowanych mieszkańców: 1

Opis osiedla

Osiedle Pogodne w Bielsku-Białej to kompleks 8 nowoczesnych budynków wielorodzinnych o podwyższonym standardzie. Położone na słonecznym, południowo - zachodnim stoku wzgórza z niezwykłym widokiem na zielone pasma Beskidów, wkomponowane jest w istniejącą zabudowę dzielnicy Złote Łany, 5 minut od centrum. Taka lokalizacja w połączeniu z przemyślaną urbanistyką osiedla, dopracowaną architekturą oraz dużą ilością terenów zielonych czyni z tego miejsca jeden z najatrakcyjniejszych rejonów mieszkalnych miasta.

Osiedle Pogodne to idealne połączenie wygodnego i komfortowego zamieszkiwania z bezpośrednią bliskością natury. Oferujemy Państwu funkcjonalne i komfortowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, wszystkie z balkonami lub tarasami widokowymi. Przestrzenie mieszkalne zostały zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących optymalnych powierzchni o wysokim komforcie i wysokiej jakości wykonania. Teren osiedla zostanie wyposażony w elementy małej architektury wraz z placem zabaw i miejscami parkingowymi.ATUTY INWESTYCJI:
* atrakcyjne położenie osiedla z wyjątkowym widokiem na Beskidy,
* bliskość centrum miasta,
* przestronność osiedla z rozległymi terenami zielonymi (ponad 50%),
* gwarancja niezmienności otoczenia urbanistycznego w przyszłości,
* oryginalne i nowoczesne rozwiązania architektoniczne z dbałością o detale,
* szeroki wybór oferowanej powierzchni mieszkań,
* funkcjonalny układ pomieszczeń w poszczególnych mieszkaniach (dodatkowa powierzchnia na garderoby i pomieszczenia gospodarcze),
* nowoczesne windy łączące podziemne garaże z poszczególnymi kondygnacjami,
* balkony w każdym mieszkaniu, w mieszkaniach na poddaszu widokowe tarasy,
* ponad 30-letnie doświadczenie firmy w branży budowlanej gwarantuje wysoki standard realizacji inwestycji, nowoczesne rozwiązania techniczne i dbałość o walory estetyczne.

W pobliżu osiedla znajduje się przystanek autobusowy, szkoły, przedszkola, infrastruktura handlowo-usługowa oraz rekreacyjna (centrum handlowo-rozrywkowe Gemini Park, basen Aqua z klubem fitness). Sąsiedztwo „zielonej” dzielnicy Straconka z jej kompleksem leśnym i licznymi szlakami górskimi stanowi doskonałe miejsce do odpoczynku lub uprawiania turystyki rekreacyjnej.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?