jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Rezydencja Ustronie Morskie

Miasto: Ustronie Morskie
Dzielnica: Ustronie Morskie
Adres: Rolna 1
Email: biuro( at )burco.pl
Telefon: 513005655
Telefon/Fax: 669133132
Www: www.burco.pl
Developer: Burco Development Polska Sp. z o.o.
Ilość mieszkań: 62
Orientacyjne ceny: 473 - 609 PLN
Wielkość mieszkań: 108 m² - 108 m²
Oddane do użytku: oddano do użytku

Opis osiedla

Eleganckie domy składające się na osiedle pod nazwą Rezydencja Ustronie Morskie to nowoczesne, eleganckie, funkcjonalne, ciekawe architektonicznie domy. Wspaniała lokalizacja na terenie województwa zachodniopomorskiego stwarzają idealne warunki do zamieszkania lub też wynajmu. KOMPLEKS REZYDENCJA USTRONIE MORSKIE
W odległości zaledwie 500 m od piaszczystej plaży powstaje unikalny kompleks mieszkalno - wypoczynkowy Rezydencja Ustronie Morskie.
Inwestycja obejmuje budowę 8 budynków z apartamentami oraz 74 domy wolnostojące lub w zabudowie szeregowej. W ramach pierwszego etapu powstały dwa budynki z apartamentami, czterokondygnacyjny budynek D1 z windą i tarasem na dachu oraz trzykondygnacyjny budynek mieszkalno - usługowy, oznaczony jako budynek C. Pierwszy etap to również 8 domów wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej. Obecnie realizujemy drugi etap inwestycji, w ramach którego powstanie budynek D2, czterokondygnacyjny z tarasem na dachu oraz basen w części apartamentowej. DOMY Każdy z oferowanych domów, o powierzchni od 84 do 108 m², z własnym ogrodem, miejscem parkingowym oraz indywidualnym ogrzewaniem gazowym, odznacza się wysokim standardem wykonania. Domy oddawane są w stanie deweloperskim, jednak mając na uwadze komfort naszych klientów istnieje możliwość wykończenia domu ,,pod klucz". Rezydencja Ustronie Morskie to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią komfort, prestiż i bezpieczeństwo. Do dyspozycji oddajemy ogrodzony, chroniony i monitorowany obiekt z basenem, placem zabaw, kortem tenisowym oraz zagospodarowanymi terenami rekreacyjnymi. APARTAMENTY W ramach kompleksu Rezydencja Ustronie Morskie powstanie 7 budynków czterokondygnacyjnych z apartamentami o powierzchni od 28 m² do 80 m², z przestronnym balkonem lub tarasem. W każdym z budynków winda oraz słoneczny taras widokowy na ostatniej kondygnacji, idealna przestrzeń do wypoczynku i rekreacji. Lokale oddawane są w stanie deweloperskim, jednak mając na uwadze komfort naszych klientów istnieje możliwość wykończenia apartamentu ,,pod klucz". Lokalizacja
Ustronie Morskie to jedna z najbardziej znanych i popularnych miejscowości turystyczno-uzdrowiskowych polskiego wybrzeża. Jego atuty to przede wszystkim czysta, piaszczysta plaża, malownicza okolica oraz atrakcyjne położenie pomiędzy największymi miastami regionu Kołobrzegiem i Koszalinem.
Ustronie Morskie to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Aktywni, oprócz kąpieli słonecznych i morskich, skorzystać mogą z wycieczek pieszych i rowerowych, wędkarstwa morskiego oraz jazdy konnej.
Do dyspozycji wczasowiczów pozostają również boiska sportowe, korty tenisowe, sala gimnastyczna, centrum sportowo-rekreacyjne z Aquaparkiem ,,Helios" oraz Golf Driving Range. Duża atrakcją są także loty turystyczno-widokowe motolotnią, a także skoki spadochronowe, organizowane na terenie lotniska w Bagiczu.
Lokalizacja
Kołobrzeg - 14 km
Koszalin - 30 km
Szczecin/Goleniów ( airport ) - 114 km
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?