jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Santorini

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Praga Południe
Adres: Kwatery Głównej 46
Email: santorini( at )unidevelopment.pl
Telefon: 228798248
Telefon/Fax: 22 857 37 02
Www: osiedlesantorini.pl
Developer: Unidevelopment Sp. z o.o.
Zarejestrowanych mieszkańców: 17

W odległości 350 metrów:

  • Podstawówka
  • Basen
  • Przystanek

Opis osiedla

Osiedle SANTORINI znajduje przy ul. Kwatery Głównej 46 na Pradze Południe. Położone w sąsiedztwie rezerwatu przyrody „Olszynka Grochowska” jest kuszącą alternatywą dla zatłoczonego Śródmieścia z uwagi na doskonalą komunikację z centrum Warszawy. Harmonijna, jasna zabudowa osiedla nawiązuje do słonecznych klimatów wyspy Santorini. Inwestycja została przygotowana przede wszystkim z myślą o tych wszystkich, którzy docenią komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni. Kompleks architektoniczny SANTORINI zaprojektowała czołowa warszawska pracownia JEMS Architekci Sp. z o.o. (autorzy projektu terenów wokół Stadionu Narodowego w Warszawie). Kameralne budynki SANTORINI wtapiają się w okoliczne kamienice nie przekraczające 3-4 kondygnacji.
Mieszkańcy osiedla, którzy chcą cieszyć się urokami życia w stolicy docenią szybki dostęp do centrum miasta. Sprawne połączenie zapewnia m.in. kolej podmiejska, stacja „Olszynka Grochowska”. Dojazd do śródmieścia możliwy jest również komunikacją miejską (autobusy i tramwaje dojeżdżają do ul. Grochowskiej i ul. Szaserów).

Dodatkowym atutem osiedla jest rozbudowana infrastruktura publiczna – w pobliżu znajdują się m.in. placówki dydaktyczne (szkoła podstawowa z nowoczesnym krytym basenem, szkoła muzyczna, przedszkole) oraz przychodnia zdrowia. Miłośnicy aktywnego życia docenią bliskość hali z kortami tenisowymi, kluby fitness, dwa baseny oraz wytyczone w rezerwacie szlaki, na których z równym powodzeniem będzie można uprawiać jogging lub spędzić czas spacerując.
W zależności od upodobań zakupy będzie można zrobić na targowisku „Bazar Szembeka” bądź w hipermarkecie Real.
Wnętrze SANTORINI wypełniono staranie dobranymi elementami małej architektury. Na osiedlu znajdziemy place zabaw, ozdobne drzewa i krzewy oraz skwery zieleni. Garaże znajdować się będą na poziomie -1 i pomieszczą niemal 400 samochodów. Całość zostanie ogrodzona.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?