jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Sarni Stok

Miasto: Bielsko-Biała
Adres: Ul. Sarni Stok 83
Email: biuro@inbud.bielsko.pl
Telefon: (033) 814 82 17
Telefon/Fax: (033) 814 82 17
Www: www.inbud.bielsko.pl
Developer: Inbud Bielsko

Opis osiedla

Kompleks mieszkaniowy na SARNIM STOKU w Bielsku-Białej to przykład nowoczesnej, kameralnej zabudowy o podwyższonym standardzie. Ostatni, trzeci etap inwestycji to kompleks 4 eleganckich budynków wielorodzinnych zlokalizowany w rejonie osiedla Sarni Stok. Osiedle położone jest na łagodnym wzniesieniu Trzy Lipki, z którego rozciąga się malowniczy widok na panoramę miasta i zielone pasma Beskidów. Usytuowanie inwestycji w zacisznej, zielonej okolicy, w niedalekiej odległości od centrum, gwarantuje komfort i wygodę w codziennym życiu.
Kompleks mieszkaniowy na SARNIM STOKU to propozycja dla osób pragnących zamieszkać w miejscu łączącym zalety życia w nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym z bezpośrednim kontaktem z przyrodą.
W ofercie znajdują się 1, 2 i 3 pokojowe wygodne i przestronne mieszkania o powierzchni od 35 do 79m2. Zdecydowana większość balkonów i tarasów widokowych usytuowana jest od wschodniej lub zachodniej strony. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki.
Dzięki windom obsługującym wszystkie kondygnacje łącznie z podziemnym garażem budynki są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. W części piwnicznej zlokalizowane są garaże z miejscami parkingowymi oraz pomieszczenia gospodarcze.
ATUTY INWESTYCJI:
położenie osiedla na wzgórzu z niezwykłym widokiem na Beskidy,
bliskość centrum miasta,
możliwość szybkiego i wygodnego dotarcia do głównych arterii komunikacyjnych miasta,
elegancka i ciekawa forma architektoniczna,
komfortowe, dobrze zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach,
balkony w każdym mieszkaniu, w mieszkaniach na parterze - tarasy oraz ogródki o pow. 31m2 do 61m2, na poddaszu po stronie zachodniej - duże widokowe tarasy o pow. 13m2
w część piwnicznej wielostanowiskowy garaż,
nowoczesne windy łączące podziemne garaże z poszczególnymi kondygnacjami,
wysoka jakość wykończenia części wspólnych,
bezpieczeństwo, komfort i wygodna w atrakcyjnej cenie,
28 letnie doświadczenie firmy w branży budowlanej gwarantuje wysoki standard realizacji inwestycji, nowoczesne rozwiązania techniczne i dbałość o walory estetyczne.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?