jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Secesja

Miasto: Wieliczka
Dzielnica: Wieliczka
Adres: Ul. Modrzewiowa
Www: www.murapol.pl
Developer: Murapol S.A.
Ilość mieszkań: 144
Wielkość mieszkań: 40 m² - 68 m²
Oddane do użytku: III kwartał 2014
Zarejestrowanych mieszkańców: 2

Opis osiedla

Lokalizacja, czyli znakomity dojazd do centrum Krakowa, jednak z dala od miejskiego zgiełku. Osiedle Secesja przy ul. Modrzewiowej w Wieliczce to malownicze osiedle położone w zacisznej okolicy na stoku. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się las Krzyszkowicki i tereny zielone. W pobliżu inwestycji znajdują się parki Adama Mickiewicza i Wielicki oraz tereny rekreacyjne. Wieliczka to doskonałe miejsce dla rodzin, które chcą mieszkać w pobliżu terenów zielonych, z dala od zgiełku miasta, ale też chcą mieć dobry dojazd do centrum Krakowa.

Nieopodal osiedla Secesja mieszczą się szkoły i przedszkola. Atutem inwestycji przy ul. Modrzewiowej jest bliskość punktów usługowo-handlowych i placówek medycznych takich jak Uniwersytecki Szpital Dziecięcy, Szpital Zakonu Bonifiratów, przychodnia miejska.

Standard, czyli kameralne budynki o jednorodzinnej zabudowie

W ramach inwestycji powstają 72 dwukondygnacyjne budynki o zabudowie jednorodzinnej, w których będą znajdować się 144 mieszkania - po 2 mieszkania w jednym budynku. Dla przyszłych lokatorów przygotowaliśmy mieszkania w szerokim wyborze metraży: od 40 do 67 m kw.

Co zyskujesz, czyli przewaga nad konkurencją

Niska, szeregowa zabudowa z harmonijnie zaaranżowanym terenem wokół, gwarantuje wygodę i prywatność. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokojną atmosferę. Dla mieszkańców przygotowaliśmy mieszkania na parterze wyposażone w tarasy, a na piętrach w przestronne balkony.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?