jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Słoneczne Apartamenty

Miasto: Sosnowiec
Adres: Klimontowska
Email: rafal( at )sloneczne.eu
Telefon: 48322909192
Telefon/Fax: 48322919192
Www: www.sloneczne-apartamenty.eu
Developer: OPUS Development Sp. z o.o.
Zarejestrowanych mieszkańców: 53

Opis osiedla

Apartamenty Słoneczne położone są w przepięknej dzielnicy Sosnowca: Nowym Klimontowie. Znajdują się na wzgórzu, z którego roztacza się oszałamiający widok na całą okolicę. Unikalnym pod względem architektury apartamentowcom towarzyszą domy jednorodzinne. Okolica Apartamentów Słonecznych jest miejscem cichym i spokojnym, idealnym dla relaksu i odpoczynku. Jednocześnie osiedle wyróżnia doskonałe skomunikowanie z centrum Sosnowca oraz okolicznymi miastami. Dojazd samochodem do centrum Sosnowca to ok. 5 min. Dojazd do centrum Katowic zajmie Państwu nie więcej niż 20 minut. W pobliżu znajdują się także przystanki autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu mieszkańcy mogą w łatwy sposób podróżować po terenie Sosnowca i okolicznych miast.
<br>
<br>Bezpieczeństwo
<br>
<br>Niezwykłą wagę przykładamy do kwestii Państwa bezpieczeństwa, dzięki czemu Słoneczne-Apartamenty to miejsce wyjątkowo spokojne. Na osiedlu zostanie wprowadzony całodobowy, dyskretny monitoring. Place zabaw będą monitorowane indywidualnie, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom. Każda sytuacja wymagająca interwencji będzie zabezpieczona przez Agencję Ochrony pracującą na wyłączność naszego osiedla.
<br>
<br>O inwestycji
<br>
<br>Apartamentowiec składa się z trzy- lub czteropiętrowych segmentów. Mieszkania są zróżnicowane pod kątem wielkości oraz ilości pokoi. Powierzchnie mieszkań wynoszą od 45 do 93 m2 co rozkłada się na 2 do 5 pokoi. Aż 85% mieszkań posiada rozległe tarasy (12-34m2) lub indywidualne ogrody otoczone ogrodzeniem (20-100m2). Segmenty posiadają szeroką i wygodną klatkę schodową, wykończoną w indywidualnej kolorystyce z wózkownią. Nieodłącznym elementem są nowoczesne windy zjeżdżające wprost do garażu podziemnego z miejscami postojowymi o pow. prawie 18m2.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?