jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Słoneczne domy

Miasto: Sosnowiec
Dzielnica: Klimontów
Adres: Klimontowska 51
Kod pocztowy: 41-200
Email: rafal( at )sloneczne.eu
Telefon: 48793161616
Telefon/Fax: 48322919192
Www: www.sloneczne-domy.eu
Developer: OPUS Development Sp. z o.o.
Zarejestrowanych mieszkańców: 31

Opis osiedla

Słoneczne Domy położone są na zboczu wzgórza, z którego rozpościera się piękny widok na Sosnowiec i okolice. Jest to miejsce pełne ciszy i spokoju, idealne do relaksu i wypoczynku. Jednocześnie osiedle jest doskonale skomunikowane. Do centrum miasta dojedziesz samochodem w 5 minut a podróż do Katowic nie zajmie więcej niż 20 minut. Jedynie 7 minut trwa dojazd do Centrum Handlowego Plejada w Sosnowcu oraz sklepów przy Alei Roździeńskiego, w tym do IKEI. W ciągu pół godziny mogą Państwo dojechać do Portu Lotniczego w Pyrzowicach. W okolicy znajdują się również atrakcyjne miejsca rekreacyjne, jak Park Sielecki, od którego dzieli nas 5 minut drogi i Park Wodny NEMO - w odległości zaledwie 15 minut. Infrastruktura
<br>
<br>Słoneczne Domy to inwestycja będąca częścią powstającej właśnie, wyjątkowej dzielnicy Sosnowca, w skład której wejdą także Apartamenty Słoneczne, szkoła, przedszkole, galeria handlowa oraz bogata infrastruktura. Do wyłącznego użytku mieszkańców powstanie tu plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe oraz korty tenisowe. Tereny zielone zostaną zagospodarowane w formie parków dla wypoczynku i rekreacji.
<br>
<br>Niezwykłą wagę przykładamy do kwestii Państwa bezpieczeństwa, dzięki czemu Słoneczne Domy to miejsce wyjątkowo spokojne. Osiedle jest ogrodzone, a w przyszłości może zostać objęte dyskretnym monitoringiem oraz powołaną na wyłączność ochroną.
<br>
<br>
<br>Architektura
<br>
<br>Słoneczne Domy nawiązują stylistycznie do przedwojennej architektury popularnej ówcześnie na tym obszarze. Jasne, piaskowe elewacje wykończone klasycznymi elementami znakomicie komponują się z ceglastymi dachami. To wszystko wraz z elementami małej architektury tworzy unikalną specyfikę całego osiedla. Dzięki temu, w naszych domach stylowa elegancja łączy się z technologiczną nowoczesnością i wygodą.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?