jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Tarasy Dionizosa

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Białołęka
Adres: Ul. Dionizosa
Kod pocztowy: 03-142
Email: sekretariat@barc.com.pl
Telefon: 228600033
Telefon/Fax: 228600031
Www: www.barc.com.pl
Developer: Barc Warszawa S.A.
Ilość mieszkań: 51
Orientacyjne ceny: 199 - 411 PLN
Wielkość mieszkań: 34 m² - 71 m²
Oddane do użytku: 2014

Opis osiedla

Tarasy Dionizosa to kolejna inwestycja mieszkaniowa na warszawskiej Białołęce. Dzielnica ostatnimi czasy bardzo się rozwinęła. Białołęka to osiedle młode, młodych ludzi oraz rodzin z dziećmi, to właśnie są grupy docelowe tej inwestycji. Białołęka to osiedle kolorowe, pełne zieleni. Białołęka to jedna z najmłodszych dzielnic Warszawy.
Najmłodszych pod względem infrastruktury jak i wieku swoich mieszkańców.
To miejsce radosne, kolorowe i przyszłościowe.
Chętnie wybierana do zamieszkania przez rodziny, szukające tu miejsca do odpoczynku po pracy wśród zieleni.

To tu, nieopodal zielonych dębowych lasów i Wydmy Nowodworskiej, na terenie zwanym Winnicą przy ul. Dionizosa i Winorośli zaplanowaliśmy naszą kolejną inwestycję mieszkaniową: Tarasy Dionizosa.


Tarasy Dionizosa
Całość stworzą 4 budynki: 4 i 8 piętrowe z podziemnymi garażami.
Każdy budynek będzie stanowił odrębną całość i w przyszłości będzie funkcjonował na zasadzie odrębnej wspólnoty.
Elewacje oraz części wspólne budynków będą utrzymane w ciepłej kolorystyce nawiązującej do krajów południa Europy (nazwa zobowiązuje).
Budynki połączy wspólna wewnętrzna droga, z której będzie można wjechać do poszczególnych garaży.
Każdy budynek będzie miał wewnętrzne patio z miejscem zabaw dla dzieci oraz miejscem dla odpoczynku.


Budynek Pierwszy
Budynek położony będzie przy ul. Dionizosa. Zaprojektowany został jako budynek 4 piętrowy w kształcie litery L, z 54 mieszkaniami od 1 do 4 pokojowych o powierzchniach od 30 do 80 m kw. z balkonami lub tarasami.
Mamy prawomocne pozwolenie na budowę.
Budowę zamierzamy rozpocząć w listopadzie 2012 r i zakończyć po 18 miesiącach.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o pozostawienie kontaktu z określeniem typu mieszkania, nasz doradca skontaktuje się z Państwem.


Budynek Drugi, Trzeci i Czwarty
Budynki Drugi, Trzeci i Czwarty to budynki także w kształcie liter L składające się z 2 części każdy. Część niższa będzie miała 4 piętra, a wyższa 8 pięter. Budynki mają po 87 mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 26 do 74 m kw.
Położone są wzdłuż ul. Winorośli, która stanowi dojazd do Osiedla od ul. Modlińskiej.
Budynki będą realizowane etapami.


Dojazd
Do naszego osiedla będzie można dojechać od ul. Modlińskiej (300 m), a po wybudowaniu przedłużenia ul. Światowida, także od tamtej strony (200 m). W przyszłości w pobliżu planowane jest wybudowanie pętli tramwajowej (na skrzyżowaniu ul. Dionizosa i Światowida)

Opinie o osiedlu Tarasy Dionizosa

Ocena osiedla 3.9 / 5 zebrana na podstawie 14 opinii
Jakość:
4.2 / 5
Okolica:
3.9 / 5
Lokalizacja:
3.7 / 5
Magda
Ocena: 4
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Niedługo zamieszkam w bloku na dionizoza 7, przy winorośli.. prośba o info czy odczuwalna jest jakas obecność oczyszczalni czajka? w tym miejscu? jka się mieszka w tej okolicy?
Daniel
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Mieszkam w budynku 3 oddanym do użytku w styczniu 2017 r. jakość bloku wykonana z bardzo przyzwoitych materiałów, kontakt oraz załatwianie spraw z przedstawicielami - wzorowa (przy okazji pozdrawiam panią agnieszkę). ;p) okolica bardzo fajna, spokojna a po wybudowaniu pętli tramwajowej i bezpośredni dojazd na tarchomin przez światowida zapowiada się super! ja mam mieszkanie 37,4 m2 z widokiem na ulicę winorośli (balkon duży ponad 10 m2, co robi wrażenie na znajomych ;). na razie same pozytywy (czysto, ładne klatki, rozkład mieszkania w porządku, po za tym miałem pękniętą szybę przy osiadaniu budynku - wymienili w ramach gwarancji od ręki). mnie wyszło ok. 6300 zł m2 wliczając prawie w to 2/3 kosztu miejsca w garażu podziemnym (dopłata gotówką tylko 8000 zł - reszta w koszcie za metr kwadratowy.). niezdecydowanym polecam - okolica fajna, dobre materiały a przede wszystkim cena atrakcyjna porównując jakość do ceny u innych deweloperów (victoria, dom develop., jwc, i innych)
Sonia
Ocena: 3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Jakość wykonania budynku, taka sobie. układy mieszkań całkiem dobrze rozplanowane. klatka schodowa jest akustyczna, ściany w mieszkaniu dosyć cienkie, ale póki co sąsiadów specjalnie nie słychać. plusem są duże okna balkonowe, ale ich jakość jest średnia. minusem jest zbyt mała odległość pomiędzy budynkami, ale tak się niestety teraz buduje. okolica się rozwija, także jak powstanie pętla tramwajowa powinno być lepiej z dojazdem.
uwaga
Ocena: 1.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Uwaga !!! na tarasach dionizosa niema możliwości zaparkowania samochodu dla gości ,parkując wzdłuż ul.winorośli można liczyć na mandat od straży miejskiej (taki właśnie dostałem). a więc szanowni potencjalni mieszkańcy miejcie to na uwadze kupując tam mieszkanie . dla dewelopera barc warszawa wielki minus że o tym nie pomyślał lub co bardzo prawdopodobne szkoda mu pieniędzy żeby zrobić zatoczki jednym słowem brak infrastruktury drogowej. żenada i ostrzegam !!!!!!!
borys
Ocena: 3.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Brak podjazdu dla wózków inwalidzkich ,dziecięcych, rowerów bezpośrednio pod blok w budynku ii od strony ul.winorośli . teren nie do końca dostosowany dla osób wyżej wymienionych .
MB
Ocena: 3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Cena za metr może korzystna, ale coś za coś. jakość okien niestety pozostawia wiele do życzenia. trzeba przygotować się na reklamacje. na zimę wywietrzniki trzeba wypchać watą i zakleić taśma bo inaczej jest podwórko w domu. rozczarowanie wielkie!!
pablo
Ocena: 3.3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Witam, mógłby ktoś napisać jak wygląda kwestia nieprzyjemnych zapachów z okolicznej oczyszczalni ścieków czajka (będącej w promieniu 1,5 km)? czy ktoś kto już tam mieszka odczuwa jakieś niedogodnośći z tym związane? proszę o szczerą odpowiedz. z góry dziękuję.
mark
Ocena: 3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Jak wyglądają negocjacje z danym deweloperem? ktoś pisał ze kupił za 5500 za metr i miał w cenie garaz i wykonczenie. potwierdza ktoś? obecnie cena na stronie dewelopera to ok 5800 i wyżej i dodatkowo trzeba zapłacić za miejsce w garażu 24 300,00. będę wdzięczny za informację.
Marek
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Cena tutaj jest bardzo korzystna, biorąc pod uwagę, że tramwaj się buduje właśnie pod samo osiedle i ceny skoczą tu na bank. a osiedle jeżeli chodzi o jakość materiałów jest o wiele lepiej niż u konkurencji
Gimmi
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
My kupiliśmy po 5500 zł/mkw. polecamy, bo dostaliśmy w cenie miejsce garażowe i wykończenie. wszystko w mdm. nie możemy się już doczekać kluczy
Wład
Ocena: 4.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Ładnie wykończone osiedle o podwyższonym standardzie. mieszkania z fajnymi rozkładami. okolica przyjemna, cisza, spokój, do modlińskiej rzut beretem.
Marika
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Dobrze idzie budowa, już wiecha na nowym budynku http://eurobuildcee.com/?page=news&id=18839 nam się mieszka bardzo dobrze i wszystkim polecamy
agap
Ocena: 4.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Mamy podobne odczucia, jesteśmy zadowoleni z zakupu - najbardziej z ceny (5500 za metr na umowie wyszło)
KotowskiP
Ocena: 4.3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Fajne nowoczesne osiedle, standard podwyższony (wysokie okna, wypasiona posadzka w garażu, szybkie windy, kanapy w lobby) deweloper uczciwy, rozkłady projektowane z głową
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?