jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Tedex Residence

Miasto: Piaseczno
Dzielnica: Stara Iwiczna
Adres: Ul. Nowa 17
Kod pocztowy: 05-500
Email: osiedle( at )tedexresidence.pl
Telefon: 227175654
Telefon/Fax: 506188905
Www: www.tedexresidence.pl
Developer: TEDEX SERVICE Sp. z o. o.
Wielkość mieszkań: 33 m² - 77 m²
Oddane do użytku: 2014
Zarejestrowanych mieszkańców: 4

Opis osiedla

Tedex Residence to inwestycja o doskonałej lokalizacji, obok której znajdują się placówki użyteczności publicznej jak np.: przedszkola, sklepy, stacja benzynowa, poczta, bazarek osiedlowy, sklep Biedronka. Nowoczesne, kameralne budynki, przestronne mieszkania zadowolą najbardziej wybrednych mieszkańców. W celu potwierdzenia dostępności lokalu – Zadzwoń!!!
Kameralne osiedle mieszkaniowe Stara Iwiczna k/Piaseczna, ul. Nowa 17 tylko 6 budynków, osiedle zamknięte z monitoringiem, mieszkania od 33 do 77 m2, wysoki standard wykończenia, duże ogródki, komórki lokatorskie, parkingi podziemne, wysoka klasa energetyczna budynków, plac zabaw dla dzieci.
Nasza inwestycja to dbałość o każdy szczegół. Szczególną uwagę zwracamy na takie elementy jak elewacja, klatka schodowa, winda, drzwi, a nawet obudowy szachtów technicznych. Zamiast szarego betonu, zastosowane są eleganckie elementy w elewacji : HPL, płytki elewacyjne.. Budynki są kameralne (tylko 3 piętra), stoją w dużej odległości od siebie, by sąsiedzi nie zaglądali sobie nawzajem do okien. Do dyspozycji są ciche, szybkie i nowoczesne windy marki Schindler. Zimną stal zastąpiliśmy elementami drewnianymi ( stolarka okienna i drzwiowa, pochwyty balustrad ). Przestrzenie między budynkami są gustownie zagospodarowane. Do mieszkań na parterze przynależne są ogródki o wielkości nawet do 300 m2. Dzieci będą mogły się bawić na urozmaiconym i bezpiecznym placu zabaw. Na kondygnacji -1 mieści się parking dla samochodów osobowych ( w tym miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych), jak również komórki lokatorskie (od 3,3 m2 - 10m2 ).
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?