jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Tulipany

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Białołęka
Adres: Strumykowa 6F
Kod pocztowy: 03-138
Email: amaczynska( at )breevast.pl
Telefon: 48224234848
Telefon/Fax: 48664030725
Www: osiedletulipany.pl
Developer: BREEVAST DEVELOPMENT SP. Z O.O.
Ilość mieszkań: 295
Wielkość mieszkań: 50 m² - 118 m²
Zarejestrowanych mieszkańców: 92

W odległości 350 metrów:

  • Żłobek
  • Przedszkole
  • Przystanek

Opis osiedla

Zlokalizowane jest przy ul. Strumykowej, w najbardziej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy: Białołęce. Zrealizowane zostało przez holenderską firmę BREEVAST DEVELOPMENT, która wykorzystując swoją wiedzę i bogate doświadczenie stworzyła osiedle spełniające europejskie standardy oraz oferujące mieszkańcom komfortowe warunki. Okolica osiedla charakteryzuje się niską zabudową, ogromnymi połaciami zieleni oraz wspaniałymi terenami dla rodzinnych spacerów i rekreacji. W odległości zaledwie 500 m działają dwa nowoczesne ośrodki sportowe z pływalniami, siłowniami, kortami, gabinetami odnowy biologicznej oraz ścianką wspinaczkową. W sąsiedztwie znajdują się 3 przedszkola (w tym jedno integracyjne), 2 szkoły podstawowe oraz renomowane gimnazjum. Bardzo dobre warunki komunikacyjne gwarantują wygodny dojazd do centrum Warszawy. Co więcej, oddanie do użytku Mostu Północnego, zapewni dostęp do linii tramwajowych i metra.
Dla wygody mieszkańców przy osiedlu została oddana do użytku część handlowo-usługowa z delikatesami MarcPol. Ponad to, w okolicy ul. Modlińskiej zlokalizowanych jest wiele super i hiper marketów m.in. Auchan, Bomi.
Osiedle TULIPANY składa się z siedmiu kameralnych budynków. Wśród 295 mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o powierzchni od 50 do 118 m 2 , o zróżnicowanych rozkładach, zarówno z wydzielonymi kuchniami, jak i z aneksami kuchennymi. W ofercie znajdują się również dwupoziomowe apartamenty oraz penthousy z dużymi tarasami na dachach. Dla najbardziej wymagających klientów zapewniamy apartamenty z prywatnymi windami z kontrolą dostępu.

Opinie o osiedlu Tulipany

Ocena osiedla 3.7 / 5 zebrana na podstawie 1 opinii
Jakość:
4 / 5
Okolica:
5 / 5
Lokalizacja:
0 / 5
KAMIL
Ocena: 3.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Cicho i przyjemnie, jedyny minus to lokalizacja, utrudniony dojazd i mała liczba sklepów.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?