jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Villa moderna

Miasto: Pęcice małe
Adres: Ul. Parkowa 50/52/54
Kod pocztowy: 05-806
Email: p.kupnowicki( at )villamoderna.pl
Telefon: 48603872317
Telefon/Fax: 48605099752
Www: www.villamoderna.pl
Developer: Elkup
Ilość mieszkań: 25

Opis osiedla

Osiedle domów Villa Moderna to zespół 25 domów usytuowanych na tle kompleksu leśnego w zachwycającej swą urodą, bardzo cichej i spokojnej wiejskiej okolicy. Mieszkańcy osiedla Villa Moderna doceniają przyjemność płynącą z nieograniczonego obcowania z otaczającą przyrodą a także swobodę i zalety mieszkania w przestronnym, bardzo wygodnym domu. Domy na osiedlu Villa Moderna są harmonijnie wkomponowane w otoczenie i odpowiednio zorientowane w stosunku do stron świata.

Tylko krótki spacer dzieli nas od lasu czy też pełnego uroku Zalewu Komorowskiego z pięknym parkiem i nowoczesnym placem zabaw dla dzieci. Nowoczesna baza sportowo-rekreacyjna dostępna w bliskiej okolicy sprawia, że jest to miejsce idealne do aktywnego spędzania wolnego czasu dla dzieci i dorosłych.
Osiedle domów pod Warszawą Villa Moderna mieści się w zdrowym, zielonym otoczeniu lasów i łąk. Ponadto, każdy dom na osiedlu wyposażony jest w pełną miejską infrastrukturę.
Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje na temat uzbrojenia i zagospodarowania terenu osiedla.

Drogi wewnętrzne
Na terenie osiedla domów wykonane są wewnętrzne ciągi pieszo-jezdne zapewniające wygodny dojazd i dojście do wszystkich domów. Wierzchnia warstwa dróg wykonana została z kostki betonowej. Wjazd i wyjazd z osiedla odbywa się poprzez bramę główną wyposażoną dodatkowo w szlabany.
Odśnieżanie dróg w okresie zimowym jak i sprzątanie w pozostałych okresach zapewnione jest przez Obsługę Osiedla.

Wartownia
Budynek wartowni usytuowany jest przy bramie głównej. Nadzór nad osobami wjeżdżającymi na teren osiedla domów prowadzony jest w sposób dyskretny przez Pracownika Obsługi Osiedla.

Media
Wszystkie domy na terenie Osiedla podłączone są do sieci energetycznej, gazowej, wodnej i kanalizacyjnej.

Ogrodzenie zewnętrzne osiedla
Cały teren osiedla liczący ok. 3ha jest ogrodzony estetycznymi stylizowanymi przęsłami wykonanymi ze stali malowanej proszkowo na czarno.

Oświetlenie terenu
Teren osiedla wyposażony jest w sieć stylizowanych latarni, zapewniających oświetlenie dróg wewnętrznych, jak również częściowo poszczególnych działek.

Odwodnienie terenu
Woda opadowa z dróg osiedlowych gromadzona jest na terenie osiedla domów w wydzielonym podziemnym zbiorniku i wykorzystywana do podlewania terenów zielonych osiedla. Woda opadowa spływająca z dachów poszczególnych budynków gromadzona jest w podziemnych zbiornikach wód opadowych (1 zbiornik na każdej działce) i wykorzystywana do podlewania ogrodu.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?