jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Villa park

Miasto: Łódź
Email: info@sgi.pl
Telefon: 661911917
Telefon/Fax: 661911917
Www: www.sgi.pl
Developer: SGI
Zarejestrowanych mieszkańców: 69

Opis osiedla

Villa Park to nowa inwestycja SGI Baltis realizowana w Łodzi. Jest ona usytuowana przy ul. Rudzkiej, w dzielnicy Łódź Górna - zielonej części miasta. O jej wyjątkowości decyduje przede wszystkim kameralna, niewysoka zabudowa oraz urokliwa parkowa okolica ze Stawami Stefańskiego. Prosta, a zarazem niebanalna architektura komponuje się z nieregularnym ukształtowaniem terenu opadającego w kierunku stawów. Ostra kreska nadaje budynkom wyrazisty charakter, spotęgowany dużymi, drewnianymi oknami wyróżniającymi się na tle stonowanej elewacji.

W pięciu wielorodzinnych budynkach mieści się łącznie 60 mieszkań o różnej powierzchni i układzie pomieszczeń. Każde z nich posiada balkon lub taras oraz ma zapewnione miejsce postojowe w garażu podziemnym lub na terenie osiedla. Całości dopełnia przestrzeń wokół budynków, która tworzy przyjazne miejsce rekreacji dla mieszkańców.

Lokalizacja
Osiedle Villa Park zlokalizowane jest przy ul. Rudzkiej w południowej części Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z atrakcji miasta - Stawów Stefańskiego.

Ta niezwykle zielona dzielnica Łodzi - z wieloma parkami oraz lasem umiejscowionym w niedalekiej odległości na wschód od osiedla - jest idealnym miejscem do zamieszkania dla ludzi szukających wytchnienia od gwaru miasta. Jednocześnie - dzięki łatwemu dostępowi do środków komunikacji miejskiej oraz wygodnemu dojazdowi dla zmotoryzowanych - lokalizacja osiedla Villa Park nie pozbawia mieszkańców możliwości korzystania z usług, jakie oferuje centrum.

W niedalekiej odległości znajdują się wszelkie niezbędne punkty handlowe i usługowe oraz szkoły, przedszkola i przychodnie.

Standard budynków
Każdy z pięciu budynków tworzących zabudowę osiedla Villa Park ma wysokość dwóch pięter. Rozmieszczono w nich po 12 mieszkań. Każdy z budynków jest też wyposażony w windę, a dodatkowo istnieje możliwość posiadania wydzielonego boksu rowerowego. W kondygnacji podziemnej znajduje się garaż z miejscami postojowymi dla aut.

Nauczeni doświadczeniem wielu lat obecności na rynku nieruchomości, stawiamy na funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia. Dlatego zarówno w częściach wspólnych budynków, jak i we wnętrzach mieszkań zostały użyte materiały wiodących marek.

· elewacja- tynk mineralny, malowany farbą silikonową,
· klatki schodowe- posadzka gresowa, balustrady ze stali malowane proszkowo z wypełnieniem,
· winda z poziomu garaży podziemnych, obsługująca wszystkie kondygnacje,
· oświetlenie klatek schodowych sterowane za pomocą czujek ruchu i włączników,
· domofon cyfrowy,
· balkony - deska tarasowa kompozytowa,
· brama wjazdowa do garażu - segmentowa, w części ażurowa, otwierana na pilota,
· boks rowerowy.

Opinie o osiedlu Villa park

Ocena osiedla 5 / 5 zebrana na podstawie 1 opinii
Jakość:
5 / 5
Okolica:
5 / 5
Lokalizacja:
5 / 5
goodram
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Mam kartę rybacką i wraz z kolegą z na przeciwnego bloku chodzimy na ryby nad staw stefańskiego. wiosną dużo zieleni, nawet pszczoły słychać.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?