jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Villa Solaris

Miasto: Olsztyn
Adres: Ul. Bartąska 3n
Kod pocztowy: 10-699
Email: solaris( at )novdom.pl
Telefon: 895190519
Telefon/Fax: 48662276302
Www: novdom.pl
Developer: Novdom
Ilość mieszkań: 95
Zarejestrowanych mieszkańców: 1

Opis osiedla

Osiedle przy ul. Bartąskiej wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą oraz pięknie zaaranżowaną zielenią. Estetyczne i funkcjonalne mieszkania oraz bezpieczna przestrzeń do zabawy dla dzieci sprawią, że każdy z domowników poczuje się tu naprawdę wyjątkowo. Informacje ogólne

Osiedle składać się będzie z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się 95 funkcjonalnych mieszkań,
o powierzchni od 41 do 72 m², w układach 1,2,3 i 4 pokojowych.
W celu uzyskania większej powierzchni, istnieje możliwość łączenia ze sobą sąsiadujących mieszkań. Wszystkie lokale mieszkalne mają praktyczny i wygodny balkon.
Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe na terenie osiedla oraz 41 indywidualnych miejsc postojowych w hali garażowej podziemnej, a także przynależne do lokalimieszkalnych komórki lokatorskie. W każdej klatce schodowej będą zainstalowane windy, które znacznie podwyższą komfort ruchu między kondygnacjami mieszkalnymi oraz poziomem (-1), na którym będzie się znajdować garaż podziemny.
Pierwsze prace związane z budową osiedla przy ul. Bartąskiej rozpoczną się w I kwartale 2011 roku. Planowane zakończenie inwestycji nastąpi w IV kwartale 2012 roku.
Kolejną cechą która wyróżnia osiedle „Villa Solaris” jest nowoczesna aranżacja „witaczy” klatek schodowych. Wspólnie z firmą MAK STUDIO specjalizującą się w aranżacji wnętrz stworzyliśmy ich unikalny klimat. Wchodząc do wnętrza budynku mile zaskoczy Państwa innowacyjne wzornictwo ścian wykończonych dekorami drewnianymi, które stanowią nawiązanie do elementów ozdobnych elewacji zewnętrznej. Nowoczesne wzornictwo zegara słonecznego, który jest motywem przewodnim osiedla „Villa Solaris” ociepli charakter wspólnego wnętrza. Obniżony sufit z podświetleniem typu LED doda niesamowitych refleksów świetlnych sprawiając, że dotychczasowe pojęcie „klatka schodowa w budynku wielorodzinnym” nabierze zupełnie innego znaczenia. Na poniższych wizualizacjach możecie Państwo zapoznać się z projektami przygotowanymi przez firmę MAK STUDIO.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?