jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Willa Radomiła

Miasto: Radom
Dzielnica: Zamłynie
Adres: Zamłynie
Email: mieszkania( at )radomila.pl
Telefon: 601258885
Telefon/Fax: 224354393
Www: www.radomila.pl
Developer: Ra-DOM Sp. z o.o. Sp. k.
Ilość mieszkań: 35
Ilość miejsc postojowych: 35
Wielkość mieszkań: 29 m² - 78 m²
Oddane do użytku: 0000-00-00

Opis osiedla

Bardzo elegancki i kameralny dom pod nazwą Willa Radomiła w Rzeszowie posiada bardzo nowoczesne mieszkania o najbardziej popularnym na rynku metrażu od 29 m2 do 76 m2. Funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń w mieszkaniach, ponadto osiedle jest strzeżone, dostęp do wejść mają tylko mieszkańcy, domofony, winda, dobra lokalizacja. Willa Radomiła to nowo powstające osiedle mieszkaniowe w Radomiu, przy ulicy Klonowica. Zaletą świeżo powstałego osiedla jest jego położenie.


Willa Radomiła umiejscowiona jest zarówno w korzystnym punkcie komunikacyjnym, umożliwiającym szybki dojazd do innych części a zarazem w miejscu spokojnym i zacisznym. Wokół znajdują się 3-piętrowe czyste i zadbane budynki mieszkaniowe, przychodnia lekarska oraz kilkanaście kompleksowo zaopatrzonych - wielobranżowych sklepów osiedlowych. Ponadto, w pobliskiej okolicy Willi znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz centrum handlowe. Chwile relaksu i odprężenia znajdą Państwo wśród rozległych terenów spacerowych, sąsiadujących z Naszą Willą. Zauroczeni pobliskim krajobrazem dotrzemy do miejsca, gdzie miejski krajobraz znika a Naszym oczom ukazuje się widok, w którym legendarny wędrowiec zauroczył się tak bardzo, że postanowił się osiedlić, dając początek Radomia.

Willa Radomiła – to 4 piętrowy budynek z windą, w którym znajdować się będzie 35 miłych lokali mieszkalnych. Nowoczesny i dynamiczny wygląd budynku o dobrym standardzie i korzystnej cenie będzie radomiłym zaskoczeniem dla Radomian i przykładem rozwoju architektonicznego miasta, gdzie nadal w znacznej większości przeważają stare nieremontowane kamienice lub wielkopłytowe bloki. Bogata oferta mieszkaniowa Willi dostosowana jest do wymagań i potrzeb każdej osoby pragnącej mieszkać w miłej i zadbanej okolicy. Budowa zakończona. Budynek posiada zezwolenie na użytkowanie.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?