jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Witosa

Miasto: Ożarów Mazowiecki
Adres: Ul. Witosa
Zarejestrowanych mieszkańców: 2

Opis osiedla

Inwestycja ta jest w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najcichszych i prestiżowych osiedli Ożarowa, osiedla Mickiewicza. Mieszkania pod Warszawą wyposażone są w instalacje wodnokanalizacyjne, gazowe i elektryczne. W swojej ofercie mamy na sprzedaż segmenty o powierzchni całkowitej 200 m² z działkami o powierzchni od 180 m² do 491 m².

Nasze domy budujemy tradycyjnymi metodami przy wykorzystaniu nowoczesnych i sprawdzonych materiałów posiadających niezbędne atesty i certyfikaty. Osiedle Witosa zlokalizowane jest ok. 14km od centrum Warszawy z dobrym połączeniem do autostrady S8 połaczonej z autostradą A2 (odległość od zjazdu z autostrady A2 - tylko 2km), która daje możliwość bardzo szybkiego dojazdu do dowolnej dzielnicy Warszawy.

Segmenty pod Warszawą to idealne rozwiązanie dla osób pracujących w stolicy, marzących o własnym domu niedaleko miasta.

terminy zakończenia inwestycji:
ETAP I - zakończony
Budowa zakończona, oddanie koniec roku 2012 wraz z odebraniem budynków, praktycznie sprzedana - dlatego zapraszamy do etapu II
ETAP II - zakończony
Dwadzieścia cztery segmenty - rozpoczęty, na jesień 2013 roku mogą Państwo otrzymać klucze, celem rozpoczęcia wykańczania wnętrza w swoim nowym domu, a cała dokumentacja wraz z odebraniem budynku planowana jest do grudnia 2013.
ETAP III - rozpoczęty
Osiem segmentów - rozpoczęty, na jesień 2014 roku mogą Państwo otrzymać klucze, celem rozpoczęcia wykańczania wnętrza w swoim nowym domu, a cała dokumentacja wraz z odebraniem budynku planowana jest do grudnia 2015.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?