jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Zielone Doliny

Miasto: Rzeszów
Dzielnica: Staroniwa
Adres: Ul. Starniwska
Email: biuro( at )akrodom.pl
Telefon: 178581016
Telefon/Fax: 600217685
Www: zielonedoliny.pl
Developer: AKRO Sp. z o.o.
Ilość mieszkań: 40
Wielkość mieszkań: 57 m² - 70 m²
Oddane do użytku: 0000-00-00

Opis osiedla

Komfort, wygoda, elegancja, nowoczesność, wykonanie z zastosowaniem najnowocześniejszych i najlepszych technik sztuki budowlanej, duże mieszkania o funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń i wspaniale kojarząca się nazwa osiedla ZIELONA DOLINA - wszystko to powoduje, że chce się tu mieszkać!. Osiedle Zielone Doliny zaprojektowane jest z myślą o klientach poszukujących komfortowych mieszkań z garażem w spokojnej okolicy, ale równocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo - rekreacyjnych.
Budynki mieszkalne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wszystkim mieszkańcom zagwarantować poczucie swobody i prywatności. Celem naszych architektów jest stworzenie funkcjonalnych mieszkań w nowoczesnym stylu, ale z nutą klasyki. Dbałość o detale i staranne wykończenie stanowią podstawę naszych działań. Mieszkanie z zielonym ogródkiem czy przestrzennym tarasem? - każdy znajdzie tu swój wymarzony własny kąt. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów projektując osiedle Zielone Doliny swoją uwagę skupiliśmy głównie na mieszkaniach komfortowych trzypokojowych z garażem na poziomie parteru. Osiedle składać się będzie z 5 budynków segmentowych, dwupiętrowych. W każdym segmencie znajduje się 8 mieszkań oraz garaże i pomieszczenia gospodarcze na poziomie parteru. Segmenty posiadać będą wygodne elegancko wykończone klatki schodowe oraz wydzielone pomieszczenia gospodarcze na tzw. ,,wózkownie". Z myślą o najmłodszych mieszkańcach na osiedlu zaprojektowany jest także plac zabaw dla dzieci. Zielone Doliny to osiedle, które składać się będzie z dwóch etapów.
Etap I - ul. Staroniwska w Rzeszowie
Etap II - Kielanówka / k. Rzeszowa
Termin przekazywania kluczy do mieszkań wrzesień 2014 roku Mieszkania w Ofercie MDM Standardowe wykończenie obejmuje następujący zakres robót wykończeniowych i instalacji wewnętrznych: Ściany z tynkami gruntowanymi w jednolitym kolorze - jako przygotowanie do malowania. Wylewki przygotowane do kładzenia podłóg Okna - PCV- sześciokomorowe Parapety wewnętrzne - aglomarmurowe, Grzejniki panelowe W łazience znajduje się dwufunkcyjny piec gazowy z zamkniętą komorą spalania. W cenie mieszkania wliczone są również drzwi wewnętrzne do wyboru z katalogów dostępnych w biurze Płytki gresowe na balkonach i tarasach Zagospodarowanie terenu: Trawniki Chodniki i droga utwardzona, Plac zabaw dla dzieci, Miejsca parkingowe, Ogrodzenie ogródków Części wspólne budynku: eleganckie klatki schodowe z dekoracyjnymi płytkami i tynkami, domofony elektroniczne, balustrady chromoniklowe Miejsca parkingowe, Położenie Komunikacja W bliskiej odległości od osiedla znajdują się przystanki linii 34 i 35, kursującej bezpośrednio do centrum miasta. Dworzec autobusowy oraz dworzec kolejowy zlokalizowany jest w odległości 4,5km Najbliższe lotnisko (Port Lotniczy Jasionka) położone jest w odległości 15 km od osiedla. Inwestycja znajduje się w obrębie I strefy taxi Pomoc medyczna Centrum Medyczne (Lekarz, Stomatolog, Apteka) 0,5km Niepaństwowa przychodnia 1,2 km Państwowa Przychodnia 2,8km Edukacja: Przedszkole 1,6km Szkoła podstawowa oraz Gimnazjum 1,4km Sklepy: Delikatesy Centrum 0,5km Sklepik osiedlowy 0,7km Real 3,6km Biedronka 3km Sport/Kultura Dom kultury 0,4km Basen, Sala gimnastyczna, Korty Tenisowe 4,3km Stadion 3,7 km Park zdrowia 3km Kino (Helios) 4km Inne: Bankomat (eCard) 2km Stacja Paliw 2km Pomoc drogowa 24h 1,5km Kościół 0,3km Poczta 1,4km O Developerze: Firma Budowlano - Usługowa ,,AKRO" Sp. z o.o. istnieje i coraz prężniej działa na rynku usług budowlanych od 1989r. Zaczynaliśmy od małych zleceń, a teraz możemy poszczycić się wieloma sporymi osiągnięciami. Od dwóch lat przynależymy do elitarnego klubu GEZELE BIZNESU grona najdynamiczniej rozwijających się firm wg Dziennika ,,Puls Biznesu" oraz wyróżnienie w IX edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza organizowanego przez Centrum Promocji Biznesu, Wojewodę Podkarpackiego oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy następujące inwestycje developerskie: osiedle domków jednorodzinnych Niwa pod Głogowem Młp (25 domków), osiedle Zielone przy ulicy Strażackiej Przedmieście (186 mieszkań i 9 domków) oraz osiedle Srebrne Klony przy ulicy Miłej (65 mieszkań). Na przestrzeni lat systematyczny rozwój firmy, inwestycje w zakup nowoczesnego sprzętu
i doskonalenie pracowników oraz gromadzenie doświadczeń przy różnorodnych inwestycjach pozwoliło nam umocnić się na rynku budowlanym Podkarpacia, a także innych województw.
POMOC w przygotowaniu wniosków o kredyt Nasze Biuro sprzedaży pomoże przygotować Ci niezbędne dokumenty potrzebne o staranie się o kredyt hipoteczny jak również do programu dopłat ,,Mieszkania dla Młodych"
Biuro sprzedaży: Magdalena Żołnierczyk, 600 217 685 (17) 858 10 16 magdalena@akrodom.pl Adres: ul. ks. Jałowego 23A. Rzeszów ZOBACZ NASZĄ CAŁĄ INWESTYCJE!
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?