jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Zielone Tarasy

Miasto: Rzeszów
Dzielnica: Słocina
Adres: Ul. św. Rocha
Kod pocztowy: 35-330
Email: info( at )wikana.pl
Telefon: 0814446480
Www: www.zielone-tarasy.com.pl
Developer: Wikana S.A.
Ilość mieszkań: 54
Wielkość mieszkań: 33 m² - 109 m²
Oddane do użytku: 2014

Opis osiedla

Inwestycja Zielone Tarasy to alternatywa dla mieszkania w centrum. Osiedle będzie położone w dzielnicy willowej Słocina przy ul. Św. Rocha. Urok i osobliwość tego miejsca podkreślona zostanie przez zachowanie niskiej 2 lub 3 piętrowej zabudowy i niestandardowe rozwiązania architektoniczne. Stonowana kolorystyka elewacji, wzbogacona o elementy dekoracyjne drewnopodobne oraz szkło profilowe nada zespołowi budynków ekskluzywnego charakteru. Cały kompleks emanował będzie ciepłem i elegancją Osiedle Zielone Tarasy składać się będzie z 10 budynków 2 i 3 piętrowych, o nowoczesnej architekturze, z windami oraz miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Każdy budynek powstaje według oryginalnego projektu charakteryzującego się wysokim standardem wykończenia.
Etap II - JUŻ W SPRZEDAŻY.
W II etapie powstaną jednocześnie 3 budynki - dwa budynki trzypiętrowe z windami oznaczone numerami H i I oraz jeden budynek dwupiętrowy oznaczony numerem K. W budynku H znajduje się 20 mieszkań w metrażach od 36 m2 do 108 m2. W budynku I znajduje się 20 mieszkań w metrażach od 36 m2 do 108 m2. W budynku K znajduje się 14 mieszkań w metrażach od 40 m2 do 109 m2. Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależą ogródki o powierzchni ok. 50 m2, mieszkania na wyższych kondygnacjach wyposażono w specjalnie zaprojektowane balkony i tarasy o powierzchniach od 12 m2 do 88 m2. Bliższe informacje można uzyskać u Doradców Klienta w Biurze Sprzedaży.
Etap I - zrealizowany- brak dostępnych mieszkań.
W I etapie powstały dwa budynki dwupiętrowe oznaczone numerami A i B.. W budynku A znajduje się 12 mieszkań w metrażach od 33 m2 do 70 m2. W budynku B znajduje się 16 mieszkań w metrażach od 33 m2 do 88 m2. Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależą ogródki, mieszkania na wyższych kondygnacjach wyposażono w specjalnie zaprojektowane balkony i tarasy o powierzchniach od 12 m2 do 139 m2. Zachowując wyjątkową dbałość o prestiż i elegancję osiedla nie zapomnieliśmy o takich elementach jak wygoda i funkcjonalność. Większość miejsc parkingowych zaprojektowano w wielostanowiskowych garażach podziemnych, by utrzymać maksymalnie dużą przestrzeń wokół budynków i wprowadzić odpowiednio dostosowane do charakteru osiedla zagospodarowanie terenu w zieleń. Chcemy dać naszym mieszkańcom możliwość relaksu nie tylko we własnych "4 kątach" ale też obcowania z przyrodą. Równie ważne jest też poczucie bezpieczeństwa, które zapewniamy Państwu poprzez ogrodzenie całego terenu osiedla oraz wyposażenie ciągów komunikacyjnych w bramy automatyczne i furtki obsługiwane przez systemy domofonów. Lokalizacja Osiedla z pewnością zagwarantuje Państwu spokój i wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie umożliwi szybki dostęp do najważniejszych arterii komunikacyjnych Rzeszowa.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?