jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Żoliborz Artystyczny

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Żoliborz
Adres: Ul. Powązkowska
Email: sprzedaz@domdevelopment.com.pl
Telefon: 223516030
Telefon/Fax: 223516889
Www: zoliborzartystyczny.pl
Developer: Dom Development SA
Ilość mieszkań: 309
Orientacyjne ceny: 253 - 1 PLN
Wielkość mieszkań: 22 m² - 122 m²
Oddane do użytku: 2014
Zarejestrowanych mieszkańców: 2

Opis osiedla

Osiedle Żoliborz Artystyczny to inwestycja składająca się docelowo z ośmiu kolonii. W samym jej centrum, przy placu imienia Czesława Niemena, zaprojektowaliśmy siedmiopiętrową dominantę, której wyjątkowość podkreśla przejrzysta tafla wody. Na placu publicznym przewidzieliśmy fontannę, tworząc klimat przestrzeni miejskiej. Całość zaplanowaliśmy, jako kontynuację głównych założeń, przyświecających projektantom pozostałych części Żoliborza, czyli tworzenie przyjaznych kolonii, placów i ulic. Jednocześnie położyliśmy nacisk na nowoczesność i integralność osiedla. Łącząc estetykę i funkcjonalność, pamiętaliśmy też o wymiarze społecznym tej wyjątkowej inwestycji. Żoliborz Artystyczny to miejsce dostępne dla wszystkich mieszkańców Warszawy, z zakładanymi na jego terenie kawiarniami i strefami odpoczynku. Dużo zieleni oraz niska, pięciopiętrowa zabudowa, pozwalają na stworzenie idealnej przestrzeni integrującej mieszkańców Warszawy.

Żoliborz to miejsce łączące w sobie urok spokojnej prowincji i miasta. Wraz z rozwojem dzielnicy widzimy, że staje się ona małym miasteczkiem, gdzie życie kulturalne skupia się na nowopowstającej Osi Rydygiera.

Oś zaczyna się od Cytadeli, biegnie wzdłuż Alei Wojska Polskiego, Placu Grunwaldzkiego i nowej, przedłużonej ulicy Rydygiera. Jej zwieńczeniem będzie Plac Czesława Niemena, centrum Żoliborza Artystycznego.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?