jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Alanda Residence

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Mokotów
Adres: Woronicza 33
Kod pocztowy: 02-640
Email: biuro( at )alanda.pl
Telefon: 48533300097
Www: www.alanda.pl
Developer: IP INVERPOLSKA DEVELOPMENT
Zarejestrowanych mieszkańców: 8

W odległości 350 metrów:

  • Szkoła średnia
  • Przystanek
  • Centrum Kultury

Opis osiedla

Alanda Residence to kompleks 149 mieszkań na Warszawskim Mokotowie wraz z garażami, o zróżnicowanych powierzchniach od 41m2 do 140m2 i ciekawych układach, zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami architektury. Alanda Residence to propozycja firmy IP INVERPOLSKA DEVELOPMENT, skierowana dla osób aktywnych, poszukujących mieszkań położonych wśród zieleni, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum miasta.
Budynki zlokalizowano przy ulicy Woronicza 33 w prestiżowym sąsiedztwie Telewizji Polskiej.

Usytuowanie w samym centrum nowego Mokotowa zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do znakomicie rozwiniętej infrastruktury usługowej, handlowej i edukacyjnej.
Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest również sąsiedztwo centrum handlowo-rozrywkowego w postaci Galerii Mokotów oraz pobliże licznych kompleksów finansowo – biurowych. Wygodną komunikację zapewni bliskość linii metra (najbliższa stacja Wierzbno) oraz znajdujące się nieopodal przystanki linii autobusowych i tramwajowych.

Nowatorskie rozwiązania w postaci licznych przeszklonych powierzchni na najwyższych kondygnacjach łączą bryłę obiektów z przestrzenią nieba a tradycyjne elementy w postaci drewnianych okien wyposażonych w zewnętrzne żaluzje i pastelowa kolorystka wprowadzają poczucie ciepła i przytulności.
Na atrakcyjność mieszkań wpływają nie tylko funkcjonalne rozkłady, ale także przestronne drewniane okna gwarantujące znakomite doświetlenie pomieszczeń oraz dodatkowe powierzchnie w postaci balkonów, przeszklonych ogrodów zimowych lub widokowych tarasów. Inwestycja zaprojektowana została jako kompleks trzech 12-piętrowych budynków połączonych ze sobą łącznikami. W projekcie przewidziano 149 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 41m2 do 140 m2. W obecnej ofercie mamy mieszkania od 50 m² do 141 m², 2-4 pokojowe, usytuowane na piętrach 1-12. Na uwagę zasługuje odważna koncepcja architektoniczna.

Poprzez swoją elegancję i harmonijność Alanda Residence znakomicie wpisuje się w otoczenie Mokotowa tworząc jednocześnie jego nową jakość.

Całość została podzielona na trzy klatki wyposażone w szybkobieżne windy zjeżdżające do poziomu garaży. Dla każdej klatki przewidziano osobne wejście.
Komfort i poczucie bezpieczeństwa zapewnia mieszkańcom zarówno ogrodzenie terenu jak i całodobowa ochrona, a także wyposażenie mieszkań w drzwi antywłamaniowe i domofony (a na życzenie wideodomofony).
Dla wygody mieszkańców na parterze od strony ulicy Woronicza powstały trzy lokale użytkowe, które zapewniają szybki i łatwy dostęp do usług i handlu.

Garaże z miejscami postojowymi dla mieszkańców zaprojektowano na trzech kondygnacjach – dwóch podziemnych oraz częściowo na parterze. Nad halą garażową zaplanowano zielony dziedziniec, który będzie służyć mieszkańcom jako miejsce spotkań i relaksu. W tym miejscu przewidziano również plac zabaw dla dzieci.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?