jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Apartamenty Mokotów Park

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Mokotów
Adres: Ul. Bernardyńska 16a
Email: sprzedaz-amp( at )marvipol.pl
Telefon: 225365050
Www: www.marvipol.pl
Developer: Marvipol
Ilość mieszkań: 416
Zarejestrowanych mieszkańców: 44

Opis osiedla

W wyjątkowym miejscu, w otulinie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego, powstają nowoczesne budynki inwestycji Apartamenty Mokotów Park – VILLA SOLAR, VILLA VENTUS i VILLA AQUA. Znajdują się one w samym sercu miasta nad krystalicznie czystym jeziorem. Położenie w prestiżowej dzielnicy, w zielonej części Dolnego Mokotowa, sprawia, że wszelkie atrakcje miasta są na wyciągnięcie ręki. Dziesięciominutowy dojazd do centrum Warszawy, bezpośrednia bliskość elitarnych szkół brytyjskiej i francuskiej, wyjątkowe miejsca spotkań oraz sąsiedztwo klubu sportowego, ekskluzywnych restauracji i centrów handlowych – są niewątpliwym atutem inwestycji.
Naturalna enklawa
Wyjątkową atrakcją inwestycji jest specjalnie zaprojektowany prywatny park, zajmujący ponad połowę terenu. Przestronne dziedzińce, wypełnione nowoczesną architekturą, tworzą odseparowaną enklawę pozwalającą mieszkańcom na odpoczynek z widokiem na taflę wody połyskującą w promieniach porannego słońca. Nic tak nie relaksuje, jak spacer w bliskości wyjątkowego mikroklimatu okolicznej roślinności.
Kameralnie i komfortowo
Projektując inwestycję staraliśmy się, aby bliskość natury nie była jej jedynym udogodnieniem. Komfort przyszłym mieszkańcom zapewnia również wyjątkowa struktura inwestycji, dzięki której na piętrze znajduje się tylko od dwóch do czterech lokali. Zapewni to kameralność zatopionych w zieleni budynków, a mieszkańcom da niepowtarzalną intymność.
Aktywny wypoczynek tuż pod domem
Wokół własnego ekologicznego jeziora o powierzchni prawie trzech tysięcy metrów znajdują się ścieżki spacerowe, miejsca do joggingu, przybrzeżne strefy zieleni oraz bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci. Na terenie inwestycji powstaje ekskluzywny klub fitness. Apartamenty Mokotów Park to idealne miejsce dla tych, którzy kochają ruch na świeżym powietrzu.
Dbałość o szczegóły
Atrakcyjny projekt, wykończenie elewacji piaskowcem, drewnem i metalem oraz otoczenie, w które wkomponowane zostały elementy małej architektury, to standardy znane już z poprzednich realizacji MARVIPOL. Apartamenty Mokotów Park to nie tylko inwestycje o wyszukanej strukturze pomieszczeń, ale również technologicznie zaawansowane obiekty, które są inteligentnymi domami ze zdalnie sterowaną klimatyzacją, automatycznym oświetleniem, chipami RFID czy innymi funkcjami dostępnymi na życzenie. Wszystko to dla naszych przyszłych mieszkańców, którym oddaliśmy do dyspozycji 416 luksusowych apartamentów o powierzchni od 36,9m² do 180,4m².
Atrakcje inwestycji
Własne jezioro, przestronny park pełen zieleni, ścieżki do biegania i prywatny klub fitness to tylko niektóre z unikalnych atrakcji inwestycji. Poniżej znajdą Państwo listę najważniejszych udogodnień, jakie proponujemy naszym przyszłym mieszkańcom.

Opinie o osiedlu Apartamenty Mokotów Park

Ocena osiedla 5 / 5 zebrana na podstawie 1 opinii
Jakość:
5 / 5
Okolica:
5 / 5
Lokalizacja:
0 / 5
informatyk
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Rewelacja, zbieram oszczędności i bardzo chciałbym wychować tam ze swoją żoną nasze dzieci. zobaczymy co z tego wyjdzie, ale trzymajcie kciuki!!!
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?