jak możemy Ci pomóc?

Marvipol

MARVIPOL S.A. warszawski deweloper, realizujący znane i prestiżowe apartamenty oraz mieszkania o podwyższonym standardzie, w najlepszych lokalizacjach stolicy. Spółka dostarcza na rynek również powierzchnie usługowe jak i biurowe.

MARVIPOL S.A. od 2008 roku jest spółką notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Subtelny smak naszych projektów doceniły setki klientów, którzy zamieszkują w naszych apartamentach. Nietuzinkowe pomysły oraz nowoczesne rozwiązania stosowane w inwestycjach stawiają nas w czołówce deweloperów działających na stołecznym rynku.

Jako stabilna, polska firma i jednocześnie spółka giełdowa jesteśmy przedsiębiorstwem transparentnym. Nasze wyniki finansowe, majątek oraz informacje o wszelkich istotnych działaniach są regularnie publikowane zarówno w mediach finansowych jak i urzędach nadzorujących rynek kapitałowy. Wierzymy, że przejrzystość naszych działań oraz wieloletnia, nieskazitelna historia inwestycji są najlepszymi gwarantami bezpieczeństwa zakupu apartamentów dla naszych Klientów.

W Marvipolu aktywnie angażujemy się w wiele akcji charytatywnych, m.in. świadcząc pomoc młodzieży polonijnej w ramach fundacji Semper Polonia, fundując stypendia oraz wspierając polskie muzea. Firma zawsze pozytywnie reaguje na potrzeby stolicy i jej mieszkańców. Już dwukrotnie Spółka bezinteresownie przekazała na rzecz miasta swoje prawa do użytkowanego gruntu (w 2001r. i 2004r.), umożliwiając realizacje priorytetowych inwestycji: budowy stacji metra Dworzec Gdański, a także budowy przejścia podziemnego przy tej stacji.

Spółka Marvipol S.A. powstała w 1996 roku. Na początku działalność Spółki koncentrowała się tylko na usługach związanych ze wstępnymi etapami procesu deweloperskiego, tj. pozyskiwaniem gruntów pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne, przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, a także szeroko rozumianym konsultingiem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Od 2000 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom i zarządzania tym obiektem.

Firma posiada Certyfikat Dewelopera i należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Marvipol S.A. jest laureatem wielu nagród i wyróżnień nadanych przez różnorodne instytucje.

Od 2008 roku akcje Marvipol S.A. notowane są na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Firma zrealizowała dotychczas szesnaście projektów inwestycyjnych.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz koszty?
Jak oceniasz terminowość?