jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Mokotów Residence

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Mokotów
Adres: Pory 61
Kod pocztowy: 02-757
Email: sprzedaz( at )marvipol.pl
Telefon: 225365050
Www: www.marvipol.pl
Developer: Marvipol
Ilość mieszkań: 112
Wielkość mieszkań: 36 m² - 180 m²
Zarejestrowanych mieszkańców: 33

W odległości 350 metrów:

  • Restauracja
  • Fitness
  • Przystanek
  • Tenis
  • Inne
  • Centrum Sportowe

Opis osiedla

Wyjątkowa architektura to pierwsza cecha inwestycji Mokotów Residence zrealizowanej przez Marvipol Development na warszawskim Mokotowie. Znajdziemy tu 112 mieszkań o powierzchni od 36 do ponad 180 m kw z pięknymi widokami za oknami. Budynek zaprojektowany został zgodnie ze współczesnymi wymaganiami budownictwa i sugestiami naszych klientów. Dla wygody mieszkańców, zaplanowano dwupoziomowy, podziemny parking i cichobieżne windy dowożące mieszkańców na wszystkie kondygnacje budynku. Instalacje wewnętrzne zapewniają odbiór telewizji kablowej, dostęp do Internetu oraz pełną kontrolę osób wchodzących do budynku, który jest ogrodzony, monitorowany i chroniony. Kameralna atmosfera projektu ma oddać wrażenie domu o doskonałym smaku, a zarazem urządzonego funkcjonalnie i nowocześnie, pozwalając przy tym na nieskrępowane korzystanie ze wspólnych urządzeń rekreacyjnych oddanych do dyspozycji mieszkańców.

Mokotów Residence to 112 mieszkań o powierzchni od 36 do ponad 180 m kw. Każde mieszkanie posiada balkon, natomiast do apartamentów zlokalizowanych na ostatnich piętrach przynależą obszerne tarasy z widokiem na panoramę miasta.

W trosce o estetykę otoczenia budynku oraz otaczającego środowiska, dotychczas rosnącą tam zieleń wzbogaciliśmy tylko dodatkową aranżacją roślinną rozplanowaną na terenie całej posesji.

Komfortu mieszkania w rezydencji w "Mokotów Residence" dopełnia otoczenie eleganckich budynków oraz bliskość nowoczesnych obiektów sportowych, takich jak korty tenisowe, tor łyżwiarski Stegny, park wodny Warszawianka oraz bogato rozwinięta sieć ścieżek rowerowych. Dodatkowo rozległe tereny zielone dają możliwość aktywnego wypoczynku i wspaniałej rekreacji dla całej rodziny.

W sąsiedztwie inwestycji znajduje się również Galeria Mokotów oraz Sadyba Best Mall.

Opinie o osiedlu Mokotów Residence

Ocena osiedla 5 / 5 zebrana na podstawie 1 opinii
Jakość:
5 / 5
Okolica:
5 / 5
Lokalizacja:
0 / 5
Tom
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Wszystko na pięć, ponieważ kocham pływanie, aquapark i wszystko co z wodą związane, a tutaj mam do tego bliski dostęp!
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?