jak możemy Ci pomóc?

NEOCITY POLSKA SP Z O O

Miasto:
Warszawa
Kod pocztowy:
00-132
Adres:
Grzybowska 3
Email:
office@neocity.com.pl
Telefon:
22 312 95 49
Telefon:
22 312 95 48
Fax:
22 312 95 49
KRS:
0000282464
NIP:
5272543065
NEOCITY GROUP powstała w wyniku współpracy trzech funduszy, reprezentowanych przez:

Petrolgas Group
wiodącą spółkę przemysłu energetycznego w Izraelu, powstałą w 1950 roku. Obecnie Petrolgas, po połączeniu z Pazgas, kontroluje 40% krajowego rynku paliwowego. W latach 90-tych XX wieku, Petrolgas Group rozszerzyło działalność, inwestując w rynek nieruchomości i od 1998 roku uczestniczy w inwestycjach na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Izraela, Rumunii, na Węgrzech i w Kanadzie.

Eumor International Ltd

Prywatne przedsiębiorstwo założone przez Haima Morana i Yoava Morana, wcześniej udziałowców spółki Miney Gazit, jednej z większych firm deweloperskich w Izraelu, której sukcesem było wybudowanie i sprzedaż ponad 10.000 mieszkań. Doświadczenie Eumor International Ltd dotyczy, poza rynkiem izraelskim, także działalności w Rumunii, na Węgrzech i w Kanadzie.

Nairda Group

grupę inwestycyjną, która działa, w wielu branżach, w tym w branży paliwowe w sektorze finansowym.

Neocity Group jest notowana na izraelskiej giełdzie papierów wartościowych TEL AVIV STOCK EXCHANGE. Spółka w obrębie grupy kapitałowej planuje w najbliższym czasie zrealizować ponad 10.000 mieszkań oraz około 140.000 m2 powierzchni komercyjnej głównie w Izraelu, w Rumunii, w Czechach i na Węgrzech.

Grupa współpracuje z POALIM CAPITAL MARKETS, jednostką w 100% zależną od BANKU HAPOALIM, największej izraelskiej grupy finansowej i jednego ze 130 największych banków świata. Efektem tej współpracy jest fundusz POALIM REAL ESTATE działający w branży nieruchomości, który zamierza zainwestować łącznie 92 miliony dolarów w projekty deweloperskie w Izraelu oraz w Środkowej i Wschodniej Europie, w tym w Czechach, na Węgrzech i w Polsce. NEOCITY GROUP jest głównym udziałowcem i managerem POALIM REAL ESTATE.

Nowe horyzonty, solidne podstawy to główne motto NEOCITY GROUP, z którym Spółka utożsamia swoją działalność developerską oraz nakreśla strategię dalszego rozwoju przejawiającego się w poszerzaniu obszaru działania o nowe rynki na świecie. Solidną podstawą Spółki jest jej wiarygodność udokumentowana wszystkimi dotychczas zrealizowanymi inwestycjami oraz zdobyte doświadczenie. 
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz koszty?
Jak oceniasz terminowość?