jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Intenso

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Wola
Adres: Ordona
Email: intenso( at )neocity.com.pl
Telefon: 48223782515
Telefon/Fax: 48223782516
Www: www.intenso.neocity.com.pl
Developer: NEOCITY POLSKA SP Z O O
Ilość mieszkań: 125
Zarejestrowanych mieszkańców: 34

Opis osiedla

Projekt Intenso zakłada wybudowanie 7 budynków, z ponad 300 mieszkaniami. W pierwszym etapie powstaną 2 połączone ze sobą budynki o wysokości 8 i 12 kondygnacji, w których zaplanowanych zostało 125 mieszkań od 2 do 4 pokojowych o metrażach od 38 do 81 m2. Intenso

to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji z centrum miasta, a także bogatej infrastrukturze w pobliżu inwestycji, życie w Intenso staje się prostsze i bardziej komfortowe. Wyjątkowego charakteru projektowi nadają wysokiej jakości materiały użyte do budowy projektu, inspirująca funkcjonalność wnętrz, oraz duże słoneczne balkony.

Do mieszkań znajdujących się na parterze, wewnątrz osiedla, będą dołączone prywatne ogródki, natomiast większość mieszkań na piętrach będzie posiadać przestronne balkony lub eleganckie loggie. Najbardziej pożądane mieszkania 3 pokojowe będą wyróżniały się dużą funkcjonalnością, dostosowaną do potrzeb miejskiej rodziny.

Niezwykle funkcjonalne mieszkania na warszawskiej Woli w pełni dostosowane do potrzeb miejskiej rodziny

Dodatkowym atutem części mieszkań zlokalizowanych na najwyższych kondygnacjach będzie piękny widok na panoramę Warszawy. Teren osiedla będzie ogrodzony i strzeżony. Do dyspozycji mieszkańców oddany będzie garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. W patio osiedla zaprojektowane zostaną tereny zielone z bujną roślinnością i ławkami oraz nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dedykowany najmłodszym mieszkańcom. Najbliższą infrastrukturę osiedla stanowić będą lokale usługowe zlokalizowane na parterze budynków.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?