jak możemy Ci pomóc?
Dźwięki z klatki i sposób działania działu usterek z DD
mieszkaniec Anna
Anna Wydro postów: 11 2014-09-03 23:04
Czy ktoś ma problemy? Czy ktokolwiek (zwłaszcza pytam lokatorów, którzy mają mieszkania na parterze) nie mają problemów z odgłosami z klatek? Niestety moje mieszkanie położone jest blisko klatki, zima to istna tragedia i nie da się wytrzymać w mieszkaniu. Drgania i tupanie z klatki brzmią jakby ktoś stał obok mnie i otrzepywał śnieg z butów stojąc w moim mieszkaniu.
Zgłaszanie usterek jedynie zdaje egzamin w przypadku pęknięć ścian, inne zagadnienia, jak nawet naprawa domofonu samoczynnie dzwoniącego po nocy (jest jakiś sposób ładowania plików wideo? - wadliwy panel domofonu na klatce) trwała u mnie pół roku i nadal nie funkcjonuje prawidłowo, ale po dwóch latach naprawdę zwątpiłam, że zacznie działać. Jak działa wg Państwa dział usterek?
mieszkaniec Wioletta
Wioletta Kowacz postów: 114 2014-09-04 11:52
Coś mi się wydaje, że ten luksus pokazowy, to taki malowany na zielono trawnik przed wizytą ważnego towarzysza... ech.
mieszkaniec Anna
Anna Wydro postów: 11 2014-09-04 12:04
Problem z domofonem zgłaszałam od października 2012 i od kilku miesięcy poddałam się w tym temacie. Ponoć byłam odosobnionym przypadkiem zwracającym uwagę na wadliwy system. Co więcej miało miejsce głuche, samoczynne dzwonienie domofonu nawet i w nocy, co dopiero wiosną następnego roku udało się unormować i przestałam mieć pobudki w nocy kilka razy w tygodniu po okresie pół roku od pierwszego zgłoszenia usterki. Tak wiec zdecydowanie jestem za podjęciem bardziej radykalnych kroków, zwłaszcza, że wiązać się to będzie także i z tematem poruszanym w innym wątku, ochrony i montażu domofonów przy wejściach, co zdecydowanie popieram.
mieszkaniec Katarzyna
Katarzyna Niedziałek postów: 8 2014-09-05 12:12
Witam wszytkich,
podpisuje się pod petycją domofonową - w moim też nie słychać 'drzwi otwarte', ale osoby która dzwoni już nie (a przynajmniej nie zawsze...).
Druga kwestia to drzwi do mieszkania - myślałam, że taka ich uroda i że trzeba je po prostu wygłuszyć, ale sądząc po wpisach, to że dokładnie słyszę rozmowy na korytarzu, a kółeczka wózka Pani Sprzątającej mnie budzą, nie jest normalne :/
Zobaczymy co serwis Dierre powie :)