jak możemy Ci pomóc?
Nie wyłącznie moje = niczyje.
mieszkaniec Marcin
Marcin Kalkhoff postów: 11 2014-08-21 20:41
Skoro już się tu pojawiłem, to poruszę temat, który być może, zainteresuje nie tylko mnie (oby!).

Otóż, drodzy sąsiedzi, mam taki delikatny, acz stanowczy apel: sprzątajmy po sobie i ekipach, które coś u nas reperują, remontują, budują.
1. Czas remontów już chyba w większości klatek mamy za sobą, niemniej jeszcze zdarza się, że dokupujemy jakieś meble, coś przebudowujemy, dokładamy zamki w drzwiach itp. Postarajmy się uczulać zatrudniane ekipy i/lub posprzątać po sobie klatki schodowe. Sąsiedzi nie zawsze mają ochotę na ponoszenie konsekwencji remontu w innym lokalu.
2. Jeśli wynosimy śmieci i coś z worków kapie - wytrzyjmy to po sobie.
3. Nie umiem również zrozumieć skąd na ścianach pojawiają się rysy i litery namalowane brudnymi palcami? Po co?

Klatkę schodową, windę, drzwi wejściowe, ściany, podłoga oświetlenie, patio itd. nie zostały sfinansowane przez opatrzność tylko z naszych pieniędzy i są naszą wspólną własnością. Przy olewczym i aspołecznym podejściu osiedle będzie szybko wyglądać jak zapuszczona nora, a chyba tego nie chcemy?
mieszkaniec Rafał
Rafał Kunicki postów: 40 2014-08-21 21:09
Przyłączam się do apelu sąsiada. Im bardziej będziemy dbać o nasze osiedle, tym niższe będą czynsze ;)
mieszkaniec Paweł
Paweł Górski postów: 7 2014-08-21 22:51
To prawda, wkurzają wydrapane niecenzuralne wyrazy w windach i brudne posadzki zwłaszcza na poziomie garaży.
Dbajmy również o śmietniki.
Proszę zgłaszać usterki na części wspólnej (odpadanie cokołów, głośna praca windy, niedziałanie przycisków do administracji póki budynek jest na gwarancji.
mieszkaniec Paweł
Paweł Górski postów: 7 2014-08-21 22:53
BŁĄD !!!! Paweł Górski bud. 3 lok. 92
mieszkaniec Jakub
Jakub Gruszczyński postów: 72 2014-08-22 00:19
Widzę, że w ogóle w danych sąsiadów ze Skalskiego 3 jest błąd. Jutro postaram się go skorygować.
mieszkaniec Wioletta
Wioletta Kowacz postów: 114 2014-08-22 07:30
Przy okazji - pamiętam, że DD "mówiło" o malowaniu klatek rok po zakończeniu odbiorów mieszkań. Malowania nie było. Coś mi się pomyliło?
mieszkaniec Jakub
Jakub Gruszczyński postów: 72 2014-08-22 08:11
Numery budynków już poprawione.
mieszkaniec Krystyna
Krystyna Kuniszewicz postów: 18 2014-08-22 22:03
Apel !! Kochani sąsiedzi dbajmy o czystość. Już wchodząc do budynku zachowujmy się tak jakbyśmy przekraczali próg własnego mieszkania.