jak możemy Ci pomóc?
Rybiki cukrowe
mieszkaniec Agata
Agata Wajnbergier1 postów: 6 2018-04-18 10:22
Drodzy Sąsiedzi,

od dłuższego czasu zmagam się z problemem występowania w mieszkaniu (we wszystkich pomieszczeniach) rybików cukrowych (srebrzyków). Mimo zgłaszania wielokrotnie problemu do Administracji, jest on praktycznie zbagatelizowany. Czy ktoś z Was ma również podobny problem? Rybiki występują również na klatce schodowej w wieżowcu (skalskiego 3), gdyż wielokrotnie je widziałam. Oczywiście problem rybików nasila się w okresie zimowym, kiedy to jest cieplej w mieszkaniach ale niestety i latem są one obecne.
mieszkaniec Piotr
Piotr Kloda postów: 1 2018-04-18 12:18
Jako "właściciel" wielu rybików też jestem za tym by zadziałać globalnie, wspólnie z zarządcą osiedla. Rybiki sa na korytarzu na 13. piętrze, przy windach. W mieszkaniu przede wszystkim w łazienkach - znajdują szpary w fugach i tam sie chowają - ale także w innych pomieszczeniach. U nas wchodzą między podłogę a cokoły.
mieszkaniec Katarzyna
Katarzyna Niedziałek postów: 8 2018-04-18 12:41
I u mnie w łazience można się na nie natknąć (blok nr 3, 10 piętro). Z chęcią podpiszę petycję o globalne działanie.
mieszkaniec Rafał
Rafał Zieliński postów: 48 2018-04-18 15:04
Piętro 5, przez ostatnie 4 lata widziałem może z raz. Z tego widzę problem jest na górnych piętrach. Może mamy jakąś fleje u której jest źródło?
mieszkaniec Adam
Adam Karnowski postów: 4 2018-04-18 20:14
U nas ten sam problem już od dłuższego czasu i nie idzie się ich pozbyć, chowają się dosłownie wszędzie. Skalskiego 3, piętro 11. Chętnie podpiszę się pod petycją.
mieszkaniec Wioletta
Wioletta Kowacz postów: 114 2018-04-18 23:08
Tak, u mnie są również, na szczęście tylko w łaziece. Skalskiego 1, piętro 5.
Oczywiście popieram wspólne działanie.
mieszkaniec Tomasz
Tomasz Joczyk postów: 1 2018-04-18 23:51
Potwierdzam problem i chetnie podpisze sie pod petycja. Mieszkam na 12 pietrze.
mieszkaniec Agata
Agata Wajnbergier1 postów: 6 2018-05-07 15:05
Witam Wszystkich, w związku z otrzymaniem wielu odpowiedzi (za które bardzo dziękuję) w temacie występowania rybików cukrowych w blokach przy skalskiego, w dniu dzisiejszym bądź jutrzejszym planuję złożyć do administracji pismo w sprawie podjęcia działań mających na celu walkę z rybikami. Uznałam jednocześnie, że ze względu na brak możliwości nie będę zbierać podpisów mieszkańców, a jedynie dołączę zapis z niniejszego forum na potwierdzenie istnienia problemu na szeroką skalę. Treść pisma mogę przesłać na maila bądź będzie się można zapoznać z jego treścią w administracji. Pozdrawiam
A.Wajnbergier Wojewódzka