jak możemy Ci pomóc?
Segregacja śmieci.
mieszkaniec Jarosław
Jarosław Ławniczak postów: 41 2017-04-03 10:31
Czy zauważyliście Państwo, że od pewnego czasu przestały być segregowane śmieci? Dzisiaj rano nawet nie było już pojemnika na szkło, który do pewnego czasu dzielnie się bronił. Może trzeba przedyskutować tą kwestię na zebraniu wspólnoty? Tym bardziej, że jak tak dalej pójdzie zostanie nam zapewne podniesiona stawka za nieposegregowane śmieci. Nie jest to majątek ale może lepiej przeznaczyć te pieniądze na fundusz remontowy?
mieszkaniec Jarosław
Jarosław Ławniczak postów: 41 2017-04-05 06:14
Co na to Zarząd?
mieszkaniec Jakub
Jakub Gruszczyński postów: 72 2017-05-18 22:12
Panie Jarosławie,

nie bardzo sobie wyobrażam sytuację w której członkowie zarządu kontrolują to co kto i gdzie wyrzuca. Również przeglądanie monitoringu w tym zakresie (pomijając koszty jego montażu i podłączenia do systemu) wydaje mi się zadaniem trudnym, a na pewno kosztownym czasowo.

Przeważającym chyba jest jedak fakt, że nie ma żadnej podstawy aby karać tych, którzy wyrzucają co i jak popdanie.

Łączę wyrazy szacunku,
Jakub Gruszczyński
mieszkaniec Jarosław
Jarosław Ławniczak postów: 41 2017-05-19 06:01
Monitoring podałem jaki przykład a nie jako pomysł. Pominął Pan drugi pomysł. Zdecydowanie prostszy i tańszy.
Zresztą odniosłem się do Panów zarzutów, że Zarząd nie od tego jest w innym temacie na forum.
Pozdrawiam.

mieszkaniec Jarosław
Jarosław Ławniczak postów: 41 2017-05-19 09:37
Może dobrze by było na forum zrobić "tablicę" o tym co Zarząd planuje, jaki jest postęp różnych prac np. montażu słupków?