jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Nowe Tysiąclecie

Miasto: Katowice
Dzielnica: Bogucice
Adres: Ul. Tysiąclecia
Email: sprzedaz( at )jwconstruction.pl
Telefon: 327453051
Telefon/Fax: 327453050
Www: nowetysiaclecie.pl
Developer: J.W. Construction Holding S.A.
Ilość mieszkań: 573
Wielkość mieszkań: 30 m² - 128 m²

W odległości 350 metrów:

  • Żłobek
  • Gimnazjum
  • Szkoła średnia
  • Bankomat
  • Restauracja
  • Fitness
  • Przystanek
  • Apteka
  • Przychodnia

Opis osiedla

Nowe Tysiąclecie to kolejna inwestycja J.W. Construction Holding SA tym razem mająca swoje miejsce w Katowicach. Cechą charakterystyczną tego osiedla to bardzo wysokie budynki mieszkalne aż 17 kondygnacji, stwarzają możliwości do podziwiania pięknych widoków z okna. Nowe Tysiąclecie to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji , jak i koncepcji. Projekt wysokich, 17 kondygnacyjnych budynków wpisujących się w architekturę Osiedla Tysiąclecia został zmiękczony wielkopowierzchniowymi przeszkleniami. Bryła zawdzięcza lekkość zróżnicowanej, tarasowej formie ostatnich pięter, a także kolorowym, półprzezroczystym panelom, które dodają elewacji dynamiki. Osiedle "Nowe Tysiąclecie" składa się z pięciu budynków mieszkalno-użytkowych o łącznej liczbie 573 mieszkań, 12 lokali usługowych i 166 komórek lokatorskich. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewni komfort użytkowania przyszłym lokatorom, a place zabaw zapewnią bezpieczeństwo I możliwość aktywnego spędzania czasu rodzinom z dziećmi.


W otoczeniu zieleni
Klimat Osiedla "Nowe Tysiąclecie" to spokój i harmonia kontaktu z naturą. Niemal każdy budynek usytuowany jest w otoczeniu drzew i niepowtarzalnych krzewów, co daje wrażenie ciepła i intymności. Wizję projektantów zainspirował zlokalizowany naprzeciw "Nowego Tysiąclecia" park, który nadaje najbliższej okolicy niespotykany urok.

Dodatkowym atutem jest niepowtarzalna panorama Katowic i Śląska, którą będą mogli podziwiać mieszkańcy najwyższych pięter budynków.W samym sercu Katowic
Inwestycja "Nowe Tysiąclecie" położona jest w znakomitej lokalizacji - pomiędzy ulicą Chorzowską, a Drogową Trasą Średnicową, w przepięknej scenerii parku krajobrazowego. Jej atutem jest bliskość centrum oraz znajdujący się w pobliżu Park Śląski – największy park miejski w Europie, ze wszystkimi atrakcjami, takimi jak ogród zoologiczny, wesołe miasteczko, planetarium czy stadion. Realizacja inwestycji w samym sercu aglomeracji śląskiej powoduje, że dla wielu mieszkańców jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Atrakcyjna lokalizacja umożliwia wygodną i szybką komunikację:

* 9 minut zajmie Ci dojazd do Silesia City Centre,
* 15 minut zajmie Ci podróż do centrum Katowic,
* 25 minut to czas dojazdu do centrum Chorzowa w godzinach szczytu,
* zaledwie 400 metrów dzieli osiedle od przystanku tramwajowego,
* w promieniu 600 metrów znajdują się przedszkola i szkoły,
* w zasięgu ręki są trzy markety spożywcze, apteka, Centrum Handlowe Auchan i Silecia City Centre.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?