Galeria zdjęć osiedla
-
-
-
-
-
2 więcej
Opis osiedla
Osiedle Światowida powstaje w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy - na Tarchominie. Za budownictwem mieszkaniowym podąża rozbudowa infrastruktury rekreacyjnej, handlowej, edukacyjnej i komunikacyjnej. Osiedle, do którego dzisiaj zachęca m.in. atrakcyjna cena mieszkań, przyjazna, nowoczesna architektura i bliskość zielonych terenów jest także trafioną inwestycją w nieruchomość.
Osiedle Światowida to trzy budynki z 166 funkcjonalnie zaprojektowanymi lokalami. Do każdego mieszkania przynależy balkon, przeszklona weranda lub loggia. Tworzą one na zewnętrznych ścianach domów estetyczną kompozycję – dając jednocześnie mieszkańcom dodatkową przestrzeń do zagospodarowania. Zróżnicowane metraże, doskonale zaprojektowane rozkłady wnętrz pozwolą zaspokoić potrzeby mieszkaniowe wszystkich Klientów dając możliwość dowolnej aranżacji. W projekcie znajdziemy zarówno najbardziej poszukiwane na rynku kawalerki jak i większe lokale dwu, trzy i czteropokojowe, o powierzchni od 31,5 do 94 m2. Pod każdym z budynków znajduje się podziemny parking. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli korzystać również z dodatkowych naziemnych miejsc postojowych. Bezpieczeństwo na osiedlu zapewni całodobowa ochrona i monitoring. Wszystkie budynki posiadają nowoczesne windy i są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będzie aż 18 lokali usługowych, które ułatwią życie przyszłym mieszkańcom.
Wielkim walorem Osiedla Światowida jest jego położenie. Szybki dojazd do centrum a jednocześnie możliwość zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku. Bliskość terenów zielonych (lasów i nadwiślańskich łąk) idzie w parze z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Osiedle położone jest w zielonej części Tarchomina, tuż przy skrzyżowaniu ulic: Światowida i Ordonówny. Osiedle Światowida znajduje się niedaleko pętli autobusowej oraz bliskiej ukończenia trasy szybkiego tramwaju łączącej Białołękę z resztą Warszawy. W pobliżu położona jest również Trasa Mostu Północnego, która usprawniła komunikację z lewobrzeżną stroną Warszawy.